Lektor počítačových kurzov Oracle v IT školiacom stredisku

IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Kominárska 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
marec 2022
25 EUR/hod.uvedená základná mzda je dolná hranica, závisí od dohody, skúseností a hodnotení lektora

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orientujete sa dobre v oblasti databázových programov? Viete programovať v PL/SQL, ste doma i v používaní metód analýzy dát v jazyku SQL, prípadne i v administrácii? Ste komunikatívny a tiež výborne zvládate prácu s Excelom?

Hľadáme ďalšieho lektora do nášho tímu. Sme moderná firma, máme zdravé princípy fungovania a výborný kolektív. Lektora hľadáme na kurzy Oracle - od základov programovania v PL/SQL, cez pokročilé metódy analýzy dát v SQL. Znalosti ďalších programov i administrácie Oracle sú Vašou výhodou, nie podmienkou.
Ponúkame prácu pre junior lektora, veľmi radi však privítame skúseného lektora z oblasti, môžete byť i šikovný študent s praxou. Požadujeme príjemný vzhľad, komunikačné schopnosti a výbornú znalosť školenej oblasti a programového vybavenia.

Možnosť spolupráce a spôsob výkonu práce
na živnosť a dohodu: flexibilný pracovný čas podľa vašich skúsenosti a možností, prednášanie v týždni zväčša 2 dni po sebe, alebo aj celý týždeň podľa typu kurzu, počet hodín od 10 do 50 mesačne - denné kurzy bývajú od 9:00 do 15:00, večerné kurzy od 16:00 do 20:00 alebo víkendové kurzy 9:00 do 14:00

na čiastočný, resp. trvalý pracovný pomer: pracovný čas podľa vašich skúsenosti a možností, prednášanie v týždni podľa dohody (rozvrh týždňa je dynamický a flexibilný plánovaný 1-2 mesiace vopred), prípadne aj celý týždeň, počet hodín od 60 do 160 mesačne - denné kurzy od 9:00 do 15:00, večerné kurzy od 16:00 do 20:00 alebo víkendové kurzy 9:00 do 14:00.

Úlohou lektora je prednášanie a vedenie skupinových denných, večerných alebo víkendových počítačových kurzov v jednom z najväčších IT vzdelávacích stredísk IT LEARNING SLOVAKIA. Čas výuky je v rámci uvedených blokov flexibilný podľa konkrétnej dohody (denný, večerný, víkendový, prípadne kombinácia).

Ponuka práce je pre centrálu v Bratislave s príležitostnými cestami na školenia do zazmluvnených podnikov.

Nového zamestnanca môžeme prijať na dohodu, alebo živnosť - záleží na schopnostiach a vedomostiach, do akej miery sa nám podarí po vzájomnej komunikácii naplniť úväzok.

Obsadzujeme pozíciu lektor junior, kde počítame so zaškolením, ale radi privítame aj senior lektora, kde sa skúsenosti počítajú do vyššieho finančného ohodnotenia.

Relatívne flexibilný pracovný čas, služobný notebook a SW k dispozícii, príležitostné cestovanie po SR a kompletné preplácanie služobných ciest, firemné auto po dohode aj na súkromné účely.

Prosíme záujemcov o zaslanie svojho životopisu spolu s motivačným listom v SLOVENSKOM jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Oracle Database - Pokročilý
Administrácia Oracle Database - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lektor by mal mať s učením a vysvetľovaním problematiky skúsenosti, no nemusia byť založené na samostatnej lektorskej praxi. V prednášanej problematike by mal byť pokročilý.

Mal by mať chuť učiť sa a mať schopnosť odpozorovať od skúsených lektorov dobré spôsoby a návyky. Lektora zaškolíme na interných kurzoch metodiky, pedagogiky a poskytneme mu kurz lektorských zručností.
Zaučenie z našej strany je samozrejmosť, no musia byť viditeľné osobnostné predpoklady.

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA s.r.o. denne organizuje a realizuje vo svojich priestoroch alebo tiež v priestoroch svojich zákazníkov počítačové kurzy a počítačové školenia. Naše kurzy vedie tím profesionálnych lektorov s dlhoročnou praxou a veľkými skúsenosťami. Organizujeme školenia pre začiatočníkov i pre pokročilých užívateľov a IT profesionálov. Sme certifikovaný partner Microsoft. Množstvo úspešne zorganizovaných počítačových kurzov, stovky konzultačných a vyučovacích hodín v oblasti využívania kancelárskych aplikácií, programovania, grafiky, webdesignu a iných sa odráža najmä na ďalšom rozširovaní kurzov a počte spokojných zákazníkov, ktorí nás radi odporúčajú ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3793959  Dátum zverejnenia: 28.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 25 EUR/hod.