Lektor počítačových kurzov v IT školiacom stredisku

IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Kominárska 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 14 € / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre sa orientujete v oblasti grafiky, ste komunikatívny a výborne zvládate prácu s grafickými programami Adobe, CorelDraw a inými?

Hľadáme ďalšieho lektora do nášho 35-členného tímu. Moderná firma, moderné princípy a výborný kolektív. Lektora hľadáme tentokrát na grafické kurzy, konkrétne kurzy CorelDraw. Ponúkame prácu pre junior lektora, šikovného študenta, veľmi radi však privítame i skúseného lektora z oblasti. Požadujeme príjemný vzhľad, komunikačné schopnosti a výbornú znalosť školenej oblasti a programového vybavenia.

Úlohou lektora bude prednášanie a vedenie skupinových denných, večerných alebo víkendových počítačových kurzov v jednom z najväčších IT vzdelávacích stredísk IT LEARNING SLOVAKIA. Čas výuky je flexibilný. Všetko je otázka dohody.

Ponuka práce je pre centrálu v Bratislave s príležitostnými cestami na školenia do zazmluvnených podnikov.

Nového zamestnanca môžeme prijať na dohodu, TPP alebo živnosť - záleží iba na schopnostiach a vedomostiach, do akej miery sa nám podarí naplniť úväzok.

Obsadzujeme pozíciu lektor junior, kde počítame so zaškolením, ale aj senior lektor, kde sa skúsenosti počítajú do vyššieho platového ohodnotenia.

Flexibilný pracovný čas, služobný notebook a SW k disopzícii, telefón, cestovanie po SR a kompletné preplácanie služobných ciest, firemné auto po dohode aj na súkromné účely

Každý záujemca o prácu musí zaslať svoj životopis spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Corel PHOTO-PAINT - Pokročilý
CorelDRAW - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lektor by mal mať s učením a vysvetľovaním problematiky skúsenosti, no nemusia byť založené na samostatnej lektorskej praxi. V prednášanej problematike by mal byť naozaj expert.

Lektora zaškolíme na interných kurzoch metodiky, pedagogiky a poskytneme mu kurz lektorských zručností.

Mal by mať chuť učiť sa a mať schopnosť odpozorovať od skúsených lektorov dobré spôsoby a návyky. Zaučenie z našej strany je samozrejmosť, no musia byť viditeľné osobnostné predpoklady.

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA s.r.o. denne organizuje a realizuje vo svojich priestoroch alebo tiež v priestoroch svojich zákazníkov počítačové kurzy a počítačové školenia. Naše kurzy vedie tím profesionálnych lektorov s dlhoročnou praxou a veľkými skúsenosťami. Organizujeme školenia pre začiatočníkov i pre pokročilých užívateľov a IT profesionálov. Sme certifikovaný partner Microsoft. Množstvo úspešne zorganizovaných počítačových kurzov, stovky konzultačných a vyučovacích hodín v oblasti využívania kancelárskych aplikácií, programovania, grafiky, webdesignu a iných sa odráža najmä na ďalšom rozširovaní kurzov a počte spokojných zákazníkov, ktorí nás radi odporúčajú ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3529646  Dátum zverejnenia: 2.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 - 14 € / hodina