Lektor grafických kurzov v IT školiacom stredisku

IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
8€ / hod. - 15 € / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste komunikatívny? Ste skúsený grafik? Dobre sa orientujete v grafických programoch balíčka Adobe CC?

Hľadáme ďalšieho lektora do nášho 35-členného tímu. Moderná firma, moderné princípy a výborný kolektív. Lektora hľadáme na kurzy Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign a Corel. Ak ovládate toho ešte viac, skvele!
Ponúkame prácu pre junior lektora, šikovného študenta, ale aj skúseného lektora. Požadujeme príjemný vzhľad, komunikačné schopnosti a dobré orientovanie sa v problematike grafiky.

Úlohou lektora bude prednášanie a vedenie skupinových denných, večerných alebo víkendových počítačových kurzov v jednom z najväčších IT vzdelávacích stredísk IT LEARNING SLOVAKIA. Čas výuky je flexibilný. Všetko je otázka dohody.

Ponuka práce je pre pobočku a zároveň centrálu v Bratislave.

Nového zamestnanca môžeme prijať na dohodu, TPP alebo živnosť.

flexibilný pracovný čas, služobný notebook a SW, telefón, cestovanie po SR a kompletné preplácanie služobných ciest, v prípade potreby firemné auto aj na súkromné účely

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis spolu s motivačným listom. Vopred ďakujeme za Váš záujem. Všetky zaslané životopisy čítame a posudzujeme. Vyhovujúcich uchádzačov budeme následne kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Corel PHOTO-PAINT - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lektor by mal mať s vysvetľovaním problematiky skúsenosti, no nemusia byť založené na samostatnej lektorskej praxi. V prednášanej problematike by mal byť viac než pokročilý, naozaj expert.

Lektora zaškolíme na interných kurzoch metodiky, pedagogiky a poskytneme mu kurz lektorských zručností.

Mal by mať chuť učiť sa a mať schopnosť odpozorovať od skúsených lektorov dobré spôsoby a návyky. Zaučenie z našej strany je samozrejmosť, no očakávame viditeľné osobnostné predpoklady.

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA s.r.o. denne organizuje a realizuje vo svojich priestoroch alebo tiež v priestoroch svojich zákazníkov počítačové kurzy a počítačové školenia. Naše kurzy vedie tím profesionálnych lektorov s dlhoročnou praxou a veľkými skúsenosťami. Organizujeme školenia pre začiatočníkov i pre pokročilých užívateľov a IT profesionálov. Sme certifikovaný partner Microsoft. Množstvo úspešne zorganizovaných počítačových kurzov, stovky konzultačných a vyučovacích hodín v oblasti využívania kancelárskych aplikácií, programovania, grafiky, webdesignu a iných sa odráža najmä na ďalšom rozširovaní kurzov a počte spokojných zákazníkov, ktorí nás radi odporúčajú ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3170894  Dátum zverejnenia: 12.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8€ / hod. - 15 € / hod.