Vedúci denného IT tábora - Foto/Video

IT LEARNING SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
6€/hod.-10€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre sa orientuješ vo svete IT? Máš aspoň 20 rokov? Máš skúsenosti s grafikou, fotografovaním a videom? Trúfaš si na vzdelávanie detí? Pošli nám svoju fotografiu, motivačný list a životopis, pretože možno hľadáme práve teba!

Hľadáme vedúcich letných denných detských IT táborov. Bližšie informácie o pripravovaných táboroch nájdete na: http://www.pocitacove-tabory.sk

Ponúkame výborné platové ohodnotenie od 6€/hod. podľa Tvojich lektorských a IT skúseností. Ponuka práce je pre tábory v Bratislave.

IT LEARNING SLOVAKIA je 9 rokov popredné IT školiace stredisko na Slovensku a ročne vzdelávame tisíce účastníkov. Sme moderná firma, máme moderné princípy, výborný kolektív a množstvo firemných benefitov.

Mladý dynamický pracovný tím, pohoda na pracovisku, flexibilnú čas, firemné večierky teambuildingy, možnosť sa bezplatne vzdelávať v IT oblasti a iné.

Vopred ďakujeme za Váš záujem, všetky životopisy posúdime a následne vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť IT LEARNING SLOVAKIA s.r.o. denne organizuje a realizuje vo svojich priestoroch alebo tiež v priestoroch svojich zákazníkov počítačové kurzy a počítačové školenia. Naše kurzy vedie tím profesionálnych lektorov s dlhoročnou praxou a veľkými skúsenosťami. Organizujeme školenia pre začiatočníkov i pre pokročilých užívateľov a IT profesionálov. Sme certifikovaný partner Microsoft. Množstvo úspešne zorganizovaných počítačových kurzov, stovky konzultačných a vyučovacích hodín v oblasti využívania kancelárskych aplikácií, programovania, grafiky, webdesignu a iných sa odráža najmä na ďalšom rozširovaní kurzov a počte spokojných zákazníkov, ktorí nás radi odporúčajú ďalej.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3088658  Dátum zverejnenia: 11.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6€/hod.-10€/hod.