Projektový harmonogramár

IT konzult, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba a správa harmonogramov veľkých technologických projektov pomocou softvérového nástroja Microsoft Project.
- Integrácia vecných a termínových požiadaviek investora, zmluvných termínov dodávateľov, dohodnutých postupov realizácie jednotlivých častí a ďalších informácií do harmonogramu.
- Kontrola postupu prác počas realizácie priamo na mieste realizácie projektu.
- Pravidelná aktualizácia harmonogramu, identifikácia odchýlok od plánu a ich príčin, hľadanie a plánovanie postupov na elimináciu sklzov.
- Prezentácia aktuálneho stavu plnenia harmonogramu na kontrolných dňoch a poradách.
- Tvorba správ o stave plnenia harmonogramu, tvorba textových a grafických výstupov podľa požiadaviek pre manažment projektu, top manažment a všetkých zainteresovaných.
- Podieľanie sa na riadení projektu na pozícii harmonogramára počas celej realizácie projektu.

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Rýchly odborný rast v oblasti projektového manažmentu, plánovania, tvorby harmonogramov, realizácie stavieb, budovania a zavádzania rôznych technológii.
- Možnosť zúčastňovať sa na realizácii veľkých projektov, ktoré majú strategický význam pre svojich investorov.
- Pracovať na projektoch pre významné slovenské aj zahraničné firmy.
- V prípade záujmu možnosť získania medzinárodného certifikátu (PMI Scheduling Professional).
- Perspektíva odborne rásť a v budúcnosti zastávať pozíciu projektového manažéra alebo uplatniť sa ako špecialista harmonogramár na zaujímavých projektoch v zahraničí.

- Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky budú pozvaní na osobný pohovor
- V motivačnom liste prosím uveďte, prečo si myslíte, že ste tým správnym kandidátom na pozíciu projektového harmonogramára
- K CV priložte prosím aj svoju fotografiu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hutnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s MS Project aspoň na základnej úrovni, výhodou sú praktické skúsenosti s tvorbou harmonogramov
- výborné technické a logické myslenie
- práca s počítačom a softvérovými nástrojmi na profesionálnej úrovni
- samostatnosť, spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- prezentačné schopnosti
- schopnosť pracovať v tíme
- ochota pohybovať sa a zdržiavať sa aj priamo na stavenisku
- schopnosť orientovať sa v projektovej dokumentácii stavieb a technológii

Firma IT konzult, s.r.o. sa zaoberá projektovaním a vývojom aplikačného softvéru na platformách Microsoft .NET a JAVA. Poskytuje IT špecialistov v oblasti vývoja softvéru pre najvýznamnejšie IT firmy na Slovensku.
ID: 763893  Dátum zverejnenia: 31.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce platové podmienky