ABAP Akadémia

IT-Impulse s. r. o.

IT-Impulse s.r.o., Moldavská cesta, Košice - mestská časť Západ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
09/2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po úspechu našej ABAP Akadémie v roku 2021 sme sa rozhodli pokračovať aj v roku 2022, a to jej už štvrtým kolom. Otvárame novú skupinu a ponúkame nádejným mladým developerom možnosť získať praktické znalosti a plynulo prejsť na cestu etablovaného programátora pracujúceho na reálnom produkte.

Počas 3 mesiacov sa naučíš hýbať v prostredí SAP-u, dostaneš základy ABAP-u a ABAP OO, dotkneme sa informácií o našich produktoch z prostredia bankovníctva. Dozvieš sa a osvojíš si princípy práce v tíme, rozdelení úloh, zistíš, čo sú to stand-upy, naučíš sa viac o testingu. Skúsenosti, ktoré nadobudneš počas prvých troch mesiacov sú uplatniteľné okamžite od nasadenia do tímu.

Po ukončení programu podporíme tvoj rast pri práci na reálnych projektoch pre nášho zákazníka - už na pozícii Junior ABAP Developer v IT-Impulse a v konkrétnom tíme.

Čo môžeš očakávať?
- zmluva na dobu neurčitú od 1. dňa
- nástupný plat vo výške 1100€/brutto
- intenzívny študijný program
- možnosť pracovať na reálonom produkte, ktorý vyvíjame
- rovnaké benefity, aké má k dispozícií každý iný zamestnanec

Ako celý program prebieha sa dozvieš tu: https://it-impulse.sk/it-impulse-abap-akademia

• Dlhodobá a stabilná pozícia, pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Pohodlné a zdravé pracovné prostredie v novopostavenom, klimatizovanom kancelárskom priestore (4 - 7 pracovných staníc na kanceláriu)
• Atmosféra malej firmy a bezpečnosť a možnosti veľkej spoločnosti
• +5 dní dovolenky navyše
• 3 Sickdays mesačne
• Príspevok do 3. piliera (doplnkové dôchodkové sporenie) 1 - 2,5%
• Cafeteria bonus (15 EUR mesačne)
• Bonusový systém (až 10%)
• Employee referral program (až 5 000 EUR za odporúčanie)
• Ročné hodnotenia výkonnosti a platov
• Darčeky k jubileám
• Pružná pracovná doba
• Home-office
• Úschovňa bicyklov
• Bezplatné parkovacie miesto
• Bezplatné jazykové kurzy na pracovisku
• Bezplatný detský klub počas školských prázdnin na pracovisku
• Bezplatné masáže každý týždeň na pracovisku
• Bezplatné pohybové tréningy každý týždeň
• Florbalové a futbalové tímy
• Fruit days
• Firemné raňajky
• Zásobená kuchyňa s nápojmi zdarma (čerstvo pražená káva)

*niektoré z benefitov vstupujú do platnosti po absolvovaní akadémie

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Tí budú pozvaní zástupcom HR na pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš nemecký klient je líder v oblasti dizajnu, vývoja a zavádzania vysoko kvalitných riešení v systéme SAP pre bankovníctvo a poisťovníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou - Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Objektové programovanie - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- študent 4./5. ročníka vysokej školy so zameraním na informatiku, príp. prírodné vedy (TUKE, UPJŠ, iné)
- absolvent vysokej školy so zameraním na informatiku, príp. prírodné vedy (TUKE, UPJŠ, iné)
- aspoň základné skúsenosti s jedným alebo viacerými objektovo orientovanými programovacími jazykmi (napr. JAVA, C++, C#, ABAP, iné)
- ochota a chuť učiť sa
- schopnosť pracovať v tíme, ako aj samostatne premýšľať
- znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- ochota učiť sa nemecký jazyk
- časový priestor aspoň 30 hodín

IT-Impulse is the Software Engineering division of the international company JobImpulse GmbH with more than 9000 employees in 51 locations in 12 countries and acts as an intermediary between the IT software development department and highly qualified IT specialists on the job market.
The Slovak branch in Košice in its new headquarters with over 100 employees is looking for new colleagues for existing as well as newly created customer-dedicated teams.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4379008  Dátum zverejnenia: 14.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac