PHP programátor/ka (Medior/Senior)

IT-Impulse s. r. o.

Miesto práce
Moldavská cesta, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Q2 2021
Od 1 800 EUR/mesiac+ bonus do 10% ; Konečná ponuka pre vybraného uchádzača bude závisieť od miery jeho zodpovednosti, od zručnosti a predchádzajúcich pracovných skúseností, pričom môže prekročiť uvádzanú hornú hranicu mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na najpoužívanejšom ERP systéme na správu nehnuteľností v Európe.
Realizácia projektov v oblasti vývoja a údržby digitálnej platformy a existujúcich programových prvkov v rámci MVC architektúry, ako aj reštrukturalizácii na Micro-service architektúru.

Stack:
• PHP + Symfony
• Rest API
• Docker, kontajnerizácia
• DB – MariaDB
• Continuos Integration, Continuos Delivery, UnitTesting
• GIT

• Rodinné prostredie stredne veľkej firmy spolu so zázemím a možnosťami veľkej spoločnosti
• Pohodlné a príjemné pracovné prostredie v nových, v klimatizovaných kancelárskych priestoroch (max. 5-7 pracovísk v miestnosti)
• +5 dní dovolenky navyše
• SickDays 3x /mesačne
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
• Employee referral program (bonus do 3.000 EUR za referral)
• Finančný bonusový systém
• Flexibilná pracovná doba
• HomeOffice (Full HO počas trvania mimoriadnej situácie v súvislosti s Covid 19, taktiež ale možnosť práce z office)
• Garáž na bicykle
• Možnosti parkovania zdarma
• Jazykové kurzy počas pracovnej doby zdarma na pracovisku*
• Škôlka zdarma na pracovisku pre deti počas prázdnin*
• Zdravotné cvičenie (BodyGeek) zdarma na pracovisku každý týždeň*
• Nápoje zdarma (čerstvá, lokálne pražená káva)*
• Fruit days - čerstvé ovocie zdarma na pracovisku každý týždeň*
• Možnosť práce za výškovo nastaviteľným stolom

* niektoré z uvedených benefitov môžu byť ovplyvnené dočasnými opatreniami v súvislosti so zamedzením šírenia COVID 19

Životopis nám prosím zasielajte v nemeckom alebo anglickom jazyku výlučne elektronickou poštou, v predmete prosím uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Popredný európsky poskytovateľ digitálnych riešení pre oblasť sociálneho bývania, vyvíjajúci ERP systém pre správu nehnuteľností, pokrývajúce všetky oblasti bytového hospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

IT-Impulse is the Software Engineering division of the international company JobImpulse GmbH with more than 9000 employees in 51 locations in 12 countries and acts as an intermediary between the IT software development department and highly qualified IT specialists on the job market.
The Slovak branch in Košice in its new headquarters with over 60 employees is looking for new colleagues for existing as well as newly created customer-dedicated teams.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4036920  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac