IT Support Technician (brigáda/absolventská prax)

IT-Impulse s. r. o.

Miesto práce
Letná 42, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
11/2019
Mzdové podmienky (brutto)
V prípade Dohody o brigádnickej práci študenta - 4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola a spravovanie IT infraštruktúry celej spoločnosti, ako aj jednotlivých zákazníkov (sieť, internetové pripojenia, VoIP telefóny)
- Starostlivosť o zamestnancov (v zmysle technickej a odbornej podpory)
- Technické budovanie pracovísk a kancelárií, budovanie nových sietí
- Nákup technického vybavenia po dohovore a schválení nadriadeného

- Možnosť získať hands-on skúseností v budovaní a správe infraštruktúr
- Bezplatné nápoje (čerstvá, lokálne pražená káva)
- Fruit days

Životopis prosím zašlite v anglickom/nemeckom jazyku výlučne elektronickou poštou, v predmete, prosím, uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pozíciu obsadzujeme do nášho interného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Informatika - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o IT a ochota nabrať skúsenosti potrebné pre ďalšie pôsobenie v odbore
- dobré organizačné schopnosti

IT-Impulse is the Software Engineering division of the international company JobImpulse GmbH with more than 9000 employees in 51 locations in 12 countries and acts as an intermediary between the IT software development department and highly qualified IT specialists on the job market.
The Slovak branch in Košice in its new headquarters with over 60 employees is looking for new colleagues for existing as well as newly created customer-dedicated teams.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3785280  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V prípade Dohody o brigádnickej práci študenta - 4 EUR/hod.