IT Support Technician (brigáda/absolventská prax)

IT-Impulse s. r. o.

Miesto práce
Letná 42, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
11/2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola a spravovanie IT infraštruktúry celej spoločnosti, ako aj jednotlivých zákazníkov (sieť, internetové pripojenia, VoIP telefóny)
- Starostlivosť o zamestnancov (v zmysle technickej a odbornej podpory)
- Technické budovanie pracovísk a kancelárií, budovanie nových sietí
- Nákup technického vybavenia po dohovore a schválení nadriadeného

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V prípade Dohody o brigádnickej práci študenta - 4 EUR/hod.

- Možnosť získať hands-on skúseností v budovaní a správe infraštruktúr
- Bezplatné nápoje (čerstvá, lokálne pražená káva)
- Fruit days

Životopis prosím zašlite v anglickom/nemeckom jazyku výlučne elektronickou poštou, v predmete, prosím, uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Túto pozíciu obsadzujeme do nášho interného tímu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Informatika - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o IT a ochota nabrať skúsenosti potrebné pre ďalšie pôsobenie v odbore
- dobré organizačné schopnosti

Personálne poradenstvo, recruitment a search.
IT-Impulse je divízia Software Engineering medzinárodnej spoločnosti Job Impulse GmbH. Je to celosvetová spoločnosť s viac ako 9000 zamestnancami v 51 lokalitách v 12 krajinách a pôsobí ako sprostredkovateľ medzi IT oddelením vývoja softvéru a vysoko kvalifikovanými IT špecialistami na trhu práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IT-Impulse s.r.o.
Letná 42
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Ordoš
E-mail: poslať životopis
ID: 3785280   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   V prípade Dohody o brigádnickej práci študenta - 4 EUR/hod.