2 000 - 4 000 EUR

ERP Software Developer

IT-Impulse s. r. o.

Miesto práce
Letná 42, Košice
Termín nástupu
01.01.2020
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených a šikovných vývojárov do nového tímu pre prácu na vývoji ERP systému pre nášho zahraničného partnera.

Na čom pracujeme:
- Vývoj, customizácia a údržba ERP systému BaaN (neskôr migrácia na Infor LN) pre použitie v stavebnom priemysle
- Vytváranie interface-ov z/do iných aplikácií
- Consulting a technická podpora pre kľúčových používateľov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2.000 EUR v závislosti od schopností a seniority

- Dlhodobé stabilné pracovné miesto, pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Flexibilná pracovná doba
- 5 dní dovolenky navyše
- SickDays 3x /mesačne
- Po zapracovaní možnosť práce z domu (Home Office)
- Škôlka pre deti počas prázdnin
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- Zdravotné cvičenie (BodyGeek) na pracovisku každý týždeň
- Nápoje a ovocie zadarmo
- Možnosť práce za výškovo nastaviteľným stolom
- Jazykové kurzy počas pracovnej doby a priamo na pracovisku
- Moderné nástroje a technológie pre vývoj softvéru
- Zaujímavá práca v príjemnom pracovnom prostredí v novom tíme, v klimatizovaných kancelárskych priestoroch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient je jeden z najväčších svetových výrobcov stavebných strojov so 70 ročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou - Informatika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C++ - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s vývojom ERP systémov.
Výhodou sú skúsenosti so systémom Baan.

Znalosť nemeckého jazyka je nevyhnutná.

Personálne poradenstvo, recruitment a search.
IT-Impulse je divízia Software Engineering medzinárodnej spoločnosti Job Impulse GmbH. Je to celosvetová spoločnosť s viac ako 9000 zamestnancami v 51 lokalitách v 12 krajinách a pôsobí ako sprostredkovateľ medzi IT oddelením vývoja softvéru a vysoko kvalifikovanými IT špecialistami na trhu práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IT-Impulse s.r.o.
Letná 42
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marek Ordoš
E-mail: poslať životopis
ID: 3675128   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2.000 EUR v závislosti od schopností a seniority