SAP Software Tester

IT-Impulse s. r. o.

Miesto práce
Moldavská cesta, Košice
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacOd 1600 EUR/mesiac (medior), Od 2200 EUR/mesiac (senior). Konečná ponuka pre vybraného uchádzača bude závisieť od miery zodpovednosti, od zručnosti a predchádzajúcich pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na svojej novej pozícií budeš:

- vytvárať testy na základe produktových špecifikácií a návrhov
- testovať naše SAP produkty a riešenia podľa kritérií a ich funkčnosti
- vykonávať nezávislé testy a dokumentovať výsledky
- vytvárať automatizované testovacie sekvencie s pomocou štandardizovaných nástrojov
- podporovať ďalší rozvoj procesov kvality v našom tíme

• Dlhodobá a stabilná pozícia, pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Pohodlné a zdravé pracovné prostredie v novopostavenom, klimatizovanom kancelárskom priestore (5 - 7 pracovných staníc na kanceláriu)
• Atmosféra malej firmy a bezpečnosť a možnosti veľkej spoločnosti
• +5 dní dovolenky navyše
• 3 Sickdays mesačne
• Príspevok do 3. piliera (individuálne dôchodkové sporenie)
• Program odporúčanianových zamestnancov (až 3 000 EUR za odporúčanie)
• Ročné hodnotenia výkonnosti a platov
• Darčeky k jubileám
• Pružná pracovná doba
• Home-office po dohode (* plný HO počas mimoriadnej situácie Covid 19, ale aj možnosť pracovať z kancelárie)
• Bezplatná úschovňa bicyklov
• Bezplatné parkovacie miesto
• Bezplatný kurz nemčiny na pracovisku *
• Bezplatná materská škola počas školských prázdnin na pracovisku *
• Bezplatné pohybové tréningy každý týždeň *
• Florbalové a futbalové tímy *
• Fruit days *
• Zásobená kuchyňa s nápojmi zdarma (čerstvo pražená káva)
* niektoré výhody môžu byť ovplyvnené dočasnými opatreniami v súvislosti s obmedzením šírenia nákazy COVID 19

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš nemecký klient je líder v oblasti dizajnu, vývoja a zavádzania vysoko kvalitných riešení v systéme SAP pre bankovníctvo a poisťovníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

- skúsenosti s testovaním software-u podľa metodiky ISTQB
- skúsenosti s test automation a zaužívanými nástrojmi
- znalosť nemeckého jazyka
- profesionálna komunikácia
- samostatnosť a organizovaný spôsob práce

Výhodou:
- skúsenosť s testovacími nástrojmi v SAP-e
- znalosť a poznatky SAP bankových modulov

IT-Impulse is the Software Engineering division of the international company JobImpulse GmbH with more than 9000 employees in 51 locations in 12 countries and acts as an intermediary between the IT software development department and highly qualified IT specialists on the job market.
The Slovak branch in Košice in its new headquarters with over 60 employees is looking for new colleagues for existing as well as newly created customer-dedicated teams.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3496446  Dátum zverejnenia: 20.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac