SAP Software Architect

IT-Impulse s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 4000€ v závislosti od schopností a seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na svojej novej pozícií budeš:

- určovať smer vývoja produktov v oblasti Business Process Management
- ako člen inovačného tímu správne identifikovať a vyhodnocovať nové produktové nápady a technológie
- staneš sa členom Architecture Board, ktorá obohatí tvoje vedomosti a znalosti najmä v oblasti súčasných trendov a technológií v SAP architektúre
- navrhovať komponenty a riešenia podľa požiadaviek zákazníka
- vyvíjať metódy a manuály podporujúce kvalitu a výkon
- podporovať ďalší vývoj aplikácií v spolupráci so zákazníkmi a partnermi v zahraničí

- dlhodobé stabilné pracovné miesto, pracovná zmluva na dobu neurčitú
- vynikajúce platové ohodnotenie (v závislosti od skúsenosti a znalostí)
- moderné a štandardné tools pre vývoj softvéru
- zaujímavá práca v prijemnom pracovnom prostredí v dynamickom pracovnom tíme
- jazykové kurzy počas pracovnej doby a priamo na pracovisku
- agilný vývoj
- flexibilná pracovná doba
- finančný bonusový systém
- prístup k najmodernejším technológiám
- možnosť osobnostného rozvoja, profesijného rastu
- zdravotné cvičenie BodyGeek na pracovisku
- možnosť práce za výškovo nastaviteľným stolom
- nápoje a ovocie zadarmo
- dovolenka navyše
- nadštandardný počet SickDays

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš nemecký klient je líder v oblasti dizajnu, vývoja a zavádzania vysoko kvalitných riešení v systéme SAP pre bankovníctvo a poisťovníctvo.

V prípade záujmu o relokáciu je pozíciu možné obsadiť aj priamo v Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Počet rokov praxe

5

- vzdelanie v odbore Informačné technológie, Aplikovaná informatika alebo podobné
- skúsenosť s pozíciou Software Architect a hlboká znalosť riešení v systéme SAP, ideálne pre oblasti finančníctva a poisťovníctva
- aspoň 5 rokov skúseností s vývojom business applications
- praktická skúsenosť s vývojom členitej software architektúry, ako aj efektívnym využitím metód na kontrolu kvality
- skúsenosť s metódami a procesnými modelmi na vývoj moderného software-u
- hlboké poznatky z oblasti Architecture management a jej zaužívanými metódami
- schopnosť odprezentovať navrhované riešenia ako interne, tak externe
- schopnosť plynulo komunikovať v anglickom a nemeckom jazyku

IT-Impulse is the Software Engineering division of the international company JobImpulse GmbH with more than 9000 employees in 51 locations in 12 countries and acts as an intermediary between the IT software development department and highly qualified IT specialists on the job market.
The Slovak branch in Košice in its new headquarters with over 60 employees is looking for new colleagues for existing as well as newly created customer-dedicated teams.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3496409  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 4000€ v závislosti od schopností a seniority