Frontend Developer

IT-Impulse s. r. o.

Miesto práce
Letná 42, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 - 2 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených a šikovných Frontend developerov pre prácu na projekte pre nášho zahraničného klienta.
Ak máš záujem naučiť sa viac čo sa týka návrhu riešení, vývoja a používania nových technológií, to všetko v príjemnom prostredí, tak u nás túto možnosť nájdeš!

Na čom pracujeme:
- prepracovanie existujúcej aplikácie v Desktop EPP rozlíšení do Cloudready Browsera v ERP rozlíšení a jej ďalší vývoj

• Dlhodobé stabilné pracovné miesto, pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Vynikajúce platové ohodnotenie (v závislosti od skúsenosti a znalosti)
• Zaujímavá práca v prijemnom pracovnom prostredí v dynamickom pracovnom tíme
• Jazykové kurzy počas pracovnej doby a priamo na pracovisku
• Flexibilná pracovná doba
• Finančný bonusový systém
• Prístup k najmodernejším technológiám
• Možnosť osobnostného rozvoja, profesijného rastu
• Zdravotné cvičenie na pracovisku každý týždeň
• Možnosť práce za výškovo nastaviteľným stolom
• Nápoje a ovocie zadarmo
• Čerstvá, lokálne pražená káva
• Dovolenka navyše
• Nadštandardný počet SickDays
• Škôlka pre deti počas prázdnin

Životopis prosím zašli v anglickom jazyku výlučne elektronickou poštou, v predmete prosím uveď názov pozície o ktorú sa uchádzaš.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je popredná európska firma vyvíjajúca ERP systém a riešenie pre správu nehnuteľností, pokrývajúce všetky oblasti bytového hospodárstva, tak, aby prinieslo väčšiu efektivitu do existujúcich obchodných procesov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou - Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Tvojou výhodou je, ak máš skúsenosti s:

- Angular
- Typescript
- Redux
- LESS a SASS
- agilný vývoj, scrum, pravidelné sprinty

IT-Impulse is the Software Engineering division of the international company JobImpulse GmbH with more than 9000 employees in 51 locations in 12 countries and acts as an intermediary between the IT software development department and highly qualified IT specialists on the job market.
The Slovak branch in Košice in its new headquarters with over 100 employees is looking for new colleagues for existing as well as newly created customer-dedicated teams.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2881328  Dátum zverejnenia: 30.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac