Správca Webu a Obsahu

IT Academy s.r.o.

Miesto práce
IT Academy, Tomášikova, KOLOSEO-Bratislava
Termín nástupu
3.7.2023
Mzdové podmienky (brutto)
936 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme ďalších 3 kolegov/yne na pozíciu Správca Webu a Obsahu.

Všetky informácie sme dali do prehľadného videa:
➡ https://youtu.be/8JYnH69j6do

Projekt: Rozvoj sektorových zručností v spoločnosti IT Academy s. r. o.

Po prijatí nových zamestnancov v prvom mesiaci realizácie projektu budú títo zamestnanci vyškolení na získanie digitálnych zručností, zvyšovanie ich kvalifikácie a nadobúdania znalostí z nových IT technológií a nástrojov s cieľom rozvoja najväčšej e-learningovej vzdelávacej platformy www.vita.sk

Máme projekt na rozvoj Digitálnych zručností. Ide o prácu u nás v kancelárii na Tomášikovej ulici 50/A v Bratislave.

S čím nám budeš pomáhať:
- Rozvoj najväčšej e-learningovej vzdelávacej platformy www.vita.sk.
- Príprava a tvorba nových online kurzov, testov a ich obsahu
- Zlepšovanie používateľského zážitku
- Propagácia a marketing vzdelávacích služieb
- Správa webu a sociálnych sietí

- Najkvalitnejšie firemné vzdelávanie aj so zaškolením do práce
- Prístup ku všetkým našim 400 online kurzom
- Preplatíme 2x akreditované certifikáty/osvedčenia
- Ponúkame prácu, ktorá má skutočný zmysel, kedy pomáhame ľudom zmeniť ich život, tým že ich vzdelávame a na základe toho si vedia nájsť novú prácu
- Samozrejmosťou sú moderné, čisté a príjemné priestory firmy s kvalitným pitným režimom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vzdelávanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
Správa webových stránok - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

IT Academy je vzdelávacia spoločnosť, ktorá poskytuje najväčší počet akreditovaných školení na Slovensku. Aktuálne máme 1000+ kurzov z oblasti IT, marketingu a manažmentu. Ročne vyškolíme cca 2000 účastníkov a 70 firiem.

Zároveň poskytujeme online akreditované kurzy na platforme VITA (www.vita.sk). Práve s rozvojom platformy VITA a jej marketingom nám budeš pomáhať.

Ak si o nás ešte nepočul/a, tak si môžeš pozrieť náš YouTube kanál (https://www.youtube.com/c/IT-AcademySK), kde vzdelávame ľudí a pomáhame im si nájsť prácu. Sídlime vo vlastných priestoroch na Tomášikovej ulici 50/A v príjemnom prostredí v blízkosti jazera Kuchajda.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4597942  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 936 EUR/mesiac