Logo iStyle s.r.o.

Operations Specialist

iStyle s.r.o.

Miesto práce
Pribylinská, Bratislava
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operations specialist je zodpovedný/á za dohľad nad skladovými, logistickými a prepravnými operáciami pre pridelené sklady, ako aj za riadenie vstupných a výstupných skladových operácií, vrátane asistencie riadenia zásob.

Ideš s nami do toho? V tom prípade sa priprav na tieto úlohy:

- Pomáhať riadiť a spracovať celý cyklus objednávok

- Komunikácia s dopravcami, vendormi a partnermi, ktorí v celom dodávateľskom reťazci

- Organizovať, monitorovať skladovanie a riadiť pohyb zásob

- Správa a riadenie agendy reklamácií (RMA)) produktov a Trade-In výkupov

- Vykonávať mesačné audity zásob

- Monitorovať čas obrátky a Stock Aging

- Spracovanie a príprava rôznych druhov reportov (interné/externé)

- Prijímať,spracovať, evidovať, expedovať a fakturovať reklamačné zákazky

- Poradenstvo tímu a zákazníkov ohľadom reklamácií

- Spracovanie agendy vrátených a rozbalených produktov

- Komunikácia so zákazníkom telefonicky a e-mailom

- Spracovávanie logistiky servisu

- Spracovanie agendy demo produktov

- Priprava prevádzkových a procesných podklady pre všetky oddelenia spoločnosti a partnerov.

​U nás si prácu vážime a vieme ju nielen náležite odmeniť, ale aj podporiť:

- ak si Apple positive, zamestnanecké zľavy sa ti dostanú pod kožu

- príspevok na stravné hradí zamestnávateľ v plnej výške (6€/deň)

- k základnému platu môžeš získať každý mesiac +10% za winning mentalitu)

- na podporu vzdelávania ti dáme prístup na vzdelávacie platformy

- pravidelné workshopy, treningy a možnosť profesného a odborného rastu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, IT, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Inventory management - Mierne pokročilý
Mac OS - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Logistika, Operations, Sales

Počet rokov praxe

2

​Analytické schopnosti a koncepčné myslenie

Skúsenosti so systémami pre riadenie zásob

Znalosť servisných a reklamačných postupov

Schopnosť inovovať - prinášať návrhy

Interpersonálne zručnosti​

Tímová spolupráca

iSTYLE je najväčším prémiovým partnerom spoločnosti Apple vo východnej Európe.

iSTYLE je maloobchodné odvetvie skupiny MIDIS s viac ako 50-ročnými skúsenosťami pri zastupovaní technologických dodávateľov vo viac ako 70 krajinách na Strednom východe, v Európe a v Afrike, čo zaisťuje dlhodobú expozíciu a rast.

V Európe iSTYLE pôsobí v 9 krajinách vrátane Bulharska, Českej republiky, Chorvátska, Maďarska, Macedónska, Rumunska, Srbska, Slovenska a Slovinska. Prevádzkuje 52 prémiových predajní, 9 online obchodov, 21 autorizovaných servisných miest a úspešne sa angažuje v službách pre SMB a korporátnych klientov s technológiou Apple v 9 krajinách. Sme špecializovaní na predaj produktov Apple a doplnkového ekosystému tretích strán. Našim cieľom je poskytovať vysoko kvalitný a konzistentný zákaznícky zážitok vo všetkých bodoch kontaktu so zákazníkom: maloobchod, webshop, B2B a servisné opravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Branislav Rentka
E-mail: poslať životopis
ID: 4808678  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac