Logo iStyle s.r.o.

Predajca/obchodník v značkovej predajni Apple Premium Reseller – Bratislava iStyle s.r.o.

iStyle s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
25.4.2024
950 - 1 300 EUR/mesiacZamestnanecká zľava na kompletné portfólio predávaných produktov Apple a ďalších značiek.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše jablká nie sú zakázané, ale naopak žiadané. Majú skvelý dizajn, nadupané funkcie a hľadajú niekoho, kto ich odovzdá do tých správnych rúk na zastupovanie našich zamestnancov – občasné brigády na základe dohody.
Predchádzajúce predajné skúsenosti uvítame. Ak ich zatiaľ nemáš, nevadí, všetko potrebné ťa radi naučíme a naučíme ťa aj ako predávať.

Aké sú predpoklady pre pozíciu?
• Priateľskosť a schopnosť komunikovať so zákazníkmi na rôzne témy a podľa ich potrieb
• Zaujímajú ťa najmodernejšie technológie a Apple predovšetkým :)
• V krvi máš pracovitosť, zodpovednosť a flexibilitu. Na teba sa dá spoľahnúť.
• Máš neustálu túžbu po zlepšovaní a dosahovaní úspechov
• Užívaš si prácu v tíme

Aká bude tvoja pracovná náplň?
• Aktívne oslovovať zákazníkov na predajni, hľadať optimálne riešenia a aktívne predávať
• Spolupracovať, pomáhať si navzájom a rozvíjať sa v tíme - tím je viac ako jednotlivci
• Starať sa o produkty a predajňu
• Príjem reklamácií
• Administratívne úlohy s tým spojené

Čo ťa čaká?
Priprav sa na kolektív Apple nadšencov, ktorý ti pomôže posúvať sa ďalej.
Využiť môžeš zamestnaneckú zľavu na kompletné portfólio predávaných produktov Apple a ďalších značiek.
Nebudeš zanedbaný, pretože budeš mať k dispozícii produktové a rozvojové školenia priamo od Apple.
A ak budeš chcieť rásť ešte ďalej, máme tu špeciálny rozvojový program.
Myslíš si, že si ten koho hľadáme? Tak sa nezabudni ozvať, aby sme ťa mohli kontaktovať.

Vhodným kandidátom ponúkame zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti, prácu v príjemnom, modernom prostredí, v progresívnom odbore, motivujúce finančné ohodnotenie, možnosť osobného rozvoja a ďalšie vzdelávanie.

Poskytnutím svojich osobných údajov uvedených v životopise dávate súhlas s tým, aby ich spoločnosť iStyle s.r.o., Lamač 6780, Bratislava - mestská časť Lamač 841 03 spracovávala a uchovávala v personálnej databáze iba pre účely náboru a výberu na voľné pracovné pozície, po dobu maximálne troch mesiacov. Po uplynutí tejto lehoty budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, súhlas s ich spracovaním a uchovávaním môžete kedykoľvek odvolať. Zároveň potvrdzujete, že osobné údaje poskytnuté v životopise sú pravdivé a presné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadujeme:
- stredoškolské vzdelanie
- dobré komunikačné zručnosti, obchodného ducha, chuť pracovať na svojom osobnom rozvoji
- znalosť cudzieho jazyka výhodou
- užívateľská znalosť PC
- znalosť produktov Apple výhodou

iSTYLE je najväčším prémiovým partnerom spoločnosti Apple vo východnej Európe.

iSTYLE je maloobchodné odvetvie skupiny MIDIS s viac ako 50-ročnými skúsenosťami pri zastupovaní technologických dodávateľov vo viac ako 70 krajinách na Strednom východe, v Európe a v Afrike, čo zaisťuje dlhodobú expozíciu a rast.

V Európe iSTYLE pôsobí v 9 krajinách vrátane Bulharska, Českej republiky, Chorvátska, Maďarska, Macedónska, Rumunska, Srbska, Slovenska a Slovinska. Prevádzkuje 52 prémiových predajní, 9 online obchodov, 21 autorizovaných servisných miest a úspešne sa angažuje v službách pre SMB a korporátnych klientov s technológiou Apple v 9 krajinách. Sme špecializovaní na predaj produktov Apple a doplnkového ekosystému tretích strán. Našim cieľom je poskytovať vysoko kvalitný a konzistentný zákaznícky zážitok vo všetkých bodoch kontaktu so zákazníkom: maloobchod, webshop, B2B a servisné opravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4806023  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac