Predajca/obchodník v značkovej predajni Apple Premium Reseller – iStyle v Bratislave

iStyle s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1100 EUR/mesiac brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme aktívnych, spoľahlivých a komunikatívnych obchodníkov orientovaných na spokojnosť zákazníka. Ponúkame prácu na predajni v Bratislave a veľmi zaujímavé pracovné podmienky. Ak by Vás bavilo predávať obľúbené a štýlové výrobky Apple a značkové príslušenstvo k týmto výrobkom pošlite svoj životopis na [email protected]

Vhodným kandidátom ponúkame zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti, prácu v príjemnom, modernom prostredí, v progresívnom odbore, motivujúce finančné ohodnotenie, možnosť osobného rozvoja a ďalšie vzdelávanie.

Poskytnutím svojich osobných údajov uvedených v životopise dávate súhlas s tým, aby ich spoločnosť iStyle s.r.o., Apollo Business Center II, Prievozská 4/B, Bratislava spracovávala a uchovávala v personálnej databáze iba pre účely náboru a výberu na voľné pracovné pozície, po dobu maximálne troch mesiacov. Po uplynutí tejto lehoty budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Poskytnutie údajov je dobrovoľné, súhlas s ich spracovaním a uchovávaním môžete kedykoľvek odvolať. Zároveň potvrdzujete, že osobné údaje poskytnuté v životopise sú pravdivé a presné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadujeme:
- stredoškolské vzdelanie
- dobré komunikačné zručnosti, obchodného ducha, chuť pracovať na svojom osobnom rozvoji
- znalosť cudzieho jazyka výhodou
- užívateľská znalosť PC
- znalosť produktov Apple výhodou

iSTYLE je najväčším prémiovým partnerom spoločnosti Apple vo východnej Európe.

iSTYLE je maloobchodné odvetvie skupiny MIDIS s viac ako 50-ročnými skúsenosťami pri zastupovaní technologických dodávateľov vo viac ako 70 krajinách na Strednom východe, v Európe a v Afrike, čo zaisťuje dlhodobú expozíciu a rast.

V Európe iSTYLE pôsobí v 9 krajinách vrátane Bulharska, Českej republiky, Chorvátska, Maďarska, Macedónska, Rumunska, Srbska, Slovenska a Slovinska. Prevádzkuje 52 prémiových predajní, 9 online obchodov, 21 autorizovaných servisných miest a úspešne sa angažuje v službách pre SMB a korporátnych klientov s technológiou Apple v 9 krajinách. Sme špecializovaní na predaj produktov Apple a doplnkového ekosystému tretích strán. Našim cieľom je poskytovať vysoko kvalitný a konzistentný zákaznícky zážitok vo všetkých bodoch kontaktu so zákazníkom: maloobchod, webshop, B2B a servisné opravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3189050  Dátum zverejnenia: 28.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1100 EUR/mesiac brutto