Store Manager

iStyle s.r.o.

Obchodné centrum BoryMall, Lamač 6780, Bratislava 841 06, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť iSTYLE je popredný Apple Premium Reseller v strednej a východnej Európe.
Pre zavedenú predajňu Apple produktov v Bratislavě hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Vedúceho predajne. Budete zodpovedný/á za riadenie predajne, za zaistenie efektívnej organizácie, prevádzkových a administratívnych záležitostí. Neoddeliteľnou súčasťou práce bude aktívny predaj, vedenie, koordinácia a motivácia tímu.

ZODPOVEDNOST' A NÁPLŇ PRÁCE:
- riadenie predajných aktivít v súlade so štandardmi značiek Apple a iSTYLE
- zodpovednosť za prevádzku predajne, plnenie obchodných cieľov a štandardov predaja
- zodpovednosť za dodržiavanie obchodnej, marketingovej a personálnej politiky
- vedenie, motivácia a rozvoj vášho tímu
- aktívny kontakt so zákazníkmi a predaj, poskytovanie informácií o produktoch a službách
- príjem a riešenie reklamácií
- administratíva spojená s vedením predajne a skladu
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

- možnosť sebarealizácie v zaujímavej, zodpovednej a samostatnej práci
- motivujúce platové ohodnotenie a bonusy odvíjajúce sa na výsledkoch
(1500 - 2000€ brutto)
- firemný MacBook a iPhone
- stravenky, jazykové kurzy
- zvýhodnenú cenu na Apple produkty
- príjemné a atraktívne prostredie Apple

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

POŽIADAVKY:
- Odborná spôsobilosť:
- min. SŠ vzdelanie s maturitou
- nutná prax v maloobchodnom predaji min. 3 roky
- nutná prax na vedúcej pozícii min. 2 roky
- preukázateľné skúsenosti s vedením, motiváciou a rozvojom úspešného predajného tímu
- AJ na komunikatívnej úrovni
- orientácia v oblasti ICT
- znalosť Apple produktov výhodou
ĎALŠIE SCHOPNOSTI A PŘEDPOKLADY:
- proaktívna a motivovaná osobnosť schopná práce v rýchlom tempe a dynamickom prostredí
- výborné organizačné, obchodné a komunikačné schopnosti
- časová flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu a pozitívny prístup, zameranie sa na riešenie problémov
- vysoká zodpovednosť, spoľahlivosť a systematickosť v práci s informáciami a pri plnení zadaných úloh
- tímový hráč

iSTYLE je najväčším prémiovým partnerom spoločnosti Apple vo východnej Európe.

iSTYLE je maloobchodné odvetvie skupiny MIDIS s viac ako 50-ročnými skúsenosťami pri zastupovaní technologických dodávateľov vo viac ako 70 krajinách na Strednom východe, v Európe a v Afrike, čo zaisťuje dlhodobú expozíciu a rast.

V Európe iSTYLE pôsobí v 9 krajinách vrátane Bulharska, Českej republiky, Chorvátska, Maďarska, Macedónska, Rumunska, Srbska, Slovenska a Slovinska. Prevádzkuje 52 prémiových predajní, 9 online obchodov, 21 autorizovaných servisných miest a úspešne sa angažuje v službách pre SMB a korporátnych klientov s technológiou Apple v 9 krajinách. Sme špecializovaní na predaj produktov Apple a doplnkového ekosystému tretích strán. Našim cieľom je poskytovať vysoko kvalitný a konzistentný zákaznícky zážitok vo všetkých bodoch kontaktu so zákazníkom: maloobchod, webshop, B2B a servisné opravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2394876  Dátum zverejnenia: 16.10.2017