Kreatívec v reklamnej agentúre

Istropolitana Ogilvy

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

COPY:
Budeš písať reklamné texty, vymýšľať kampane, písať headliny, statusy na sociálne siete
ART:
Budeš pripravovať grafické vizuály pre našich klientov.

Forma kontaktu: e-mail so subjektom správy "Kreatívec KE". Uchádzačov prosíme zaslať aj krátky motivačný list, v ktorom napíšu prečo chcú u nás pracovať a taktiež portfólio.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý

Hľadáme TOP ľudí, ktorí sa chcú stať členmi jednej z najsilnejších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. Ak chceš pracovať so špičkou, nastal čas sa poriadne hecnúť.

Pridaj do portfólia všetky tvoje najnovšie veci a čo najrýchlejšie nám ho pošli. Hľadáme ideamakerov, copywriterov aj grafikov.

Fullservisová reklamná agentúra. Sme súčasťou celosvetovej siete Ogilvy, ktorá združuje viac ako 450 spoločností v 169 mestách po celom svete. Na konte (hmm teda vlastne na poličkách), máme 680 kreatívnych ocenení z domova aj zo sveta. Nazbierali sme aj 69 ocenení EFFIE, čo je inak len tak medzi nami najviac ocenení za efektivitu v reklame na Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Martinčekova 17
821 01 Bratislava
ID: 3210039   Dátum zverejnenia: 9.10.2017