Obsluha a programovanie CNC sústruhu

ISTROMETAL DM, s.r.o.

Miesto práce
Hlohová 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 až 8 Eur/hod, odmeny až 2 Eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a programovanie sústruhu v systéme FANUC v zákazkovej kusovej/máloseriovej výrobe, alebo
Obsluha a programovanie sústruhu v systéme SIEMENS Sinumerik v zákazkovej výrobe

Stabilné dlhodobo udržateľné pracovné miesto vo veľmi priaznivom prostredí
Motivačné finančné ohodnotenie
Zaujimavá práca v perspektívnej a prosperujúcej firme s neustálymi investíciami do technológie, nástrojov ako i strojového parku

ponúkame stabilné pracovné miesto s istým a zaujímavým finančným ohodnotením kopírujúcim Vaše schopnosti
neustály odborný rast v súčinnosti s adekvátnym finančným ohodnotením
pravidelný príjem na účet

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, obrábač kovov, CNC obrábanie

Počet rokov praxe

3

Spoľahlivosť
Zodpovednosť
Samostatnosť
Znalosť technických výkresov

Súkromná strojárska firma zaoberajúca sa zákazkovou výrobou v kotlárskej/zámočníckej a obrábacej dielni viac ako 28 rokov.
Sme držiteľmi 3 pečatí a to stability, ako významný exportér a spoločensky zodpovedný podnik. Taktiež sme boli certifikovaní ako dôveryhodná firma a sme aj držiteľmi najvyššieho ocenenia AAA Gold Excellence, ktoré má len 0,3 % ekonomicky aktívnych subjektov SR za dlhodobú dôveryhodnosť a minimálne riziko krachu spoločnosti

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3673289  Dátum zverejnenia: 20.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 až 8 Eur/hod, odmeny až 2 Eur/hod