Realitný správca nehnuteľností

ISTROFINAL, a.s.

Miesto práce
Mydlárska 8718/7A, okres Žilina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie prevádzky a organizácia všetkých činností spojených so správou
nehnuteľnosti
• zabezpečenie povinnosti správcu v zmysle platnej zmluve o správe
• zodpovednosť za hospodársku správu zvereného objektu
• zabezpečenie komunikácie a starostlivosti o nájomcov nehnuteľnosti
• koordinácia opráv a stavebných prác, komunikácia s dodávateľmi
• zabezpečovanie vykonávania pravidelných revízií a kontrol rozvodov a
zariadení
• odovzdávanie / preberanie nájomných jednotiek
• zodpovednosť za vedenie predpísanej dokumentácie budovy
• správa nákladov a výnosov nehnuteľnosti
• vyúčtovanie prevádzkových nákladov (priamych aj nepriamych) v periodicite
podľa platných nájomných zmlúv
• spolupráca s účtovným oddelením
• komunikácia a spolupráca s realitnými kanceláriami ohľadom prenájmov a
predaja
• vyhľadávanie a jednanie s nájomcami, aktívny predaj bytov a bytových
priestorov, aktívne prenajímanie priestorov
• uzatváranie nájomných a kúpnych zmlúv

Služobný automobil, mobil a notebook aj na súkromné účely

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis, ktorý by mal obsahovať minimálne tieto náležitosti: vzdelanie, priebeh Vašej doterajšej pracovnej praxe: v akých spoločnostiach, na akých pozíciách a s akou pracovnou náplňou ste pracovali, aké projekty ste riadili – zoznam referenčných projektov a klientov, fotografiu a záľuby.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky na danú pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s riadením prevádzky a organizáciou všetkých činností spojených so správou nehnuteľnosti
• obchodná zdatnosť - skúsenosti s obchodnými jednaniami a obchodné vystupovanie
• skúsenosti s nájomnými zmluvami a zmluvami všeobecne
• technická znalosť stavieb, opráv, rekonštrukcií.
• výborné komunikačné zručnosti, písomné i verbálne
• reprezentatívne vystupovanie
• orientácia na detail a prácu s finančnými dátami
• starostlivosť o klienta
• tímová spolupráca
• samostatnosť a spoľahlivosť

Obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá realizáciou developerských projektov od fázy prípravy až po ich ukončenie v stavebnej oblasti. Výstavba polyfunkčných, skladových, obchodných a bytových objektov.
ID: 2940051  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou