Reagujte bez životopisu

Elektrikár - silnoprúd

Istrochem Reality, a.s.

Miesto práce
Nobelova 34, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 - 1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje bezporuchový chod a prevádzkovanie energetických zariadení
- kontroluje technický stav energetických zariadení z pohľadu ich prevádzky a bezpečnosti
- vykonáva a zabezpečuje meranie odberov elektrickej energie za účelom riadneho
bilancovania spotreby interných a externých odberateľov
- zabezpečuje a vykonáva havarijné opravy
- montáž určených meradiel

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť pridelenia služobného bytu
- 13. a 14. plat
- príspevok na stravovanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie Životopisu na : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Vyhláška MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 21

Spoločnosť Istrochem Reality, a.s. je vlastníkom nehnuteľného majetku jedného z najstarších podnikov chemického priemyslu. Hlavným predmetom podnikania je správa a prenájom nehnuteľností v areáli spoločnosti, poskytovanie energetických služieb zákazníkom (dodávka a distribúcia elektrickej energie a plynu, rozvod tepla, dodávka a odvod vôd) a zneškodňovanie nebezpečných odpadov na vlastnej skládke v katastri obce Budmerice. Spoločnosť prevádzkuje penzión Adika v Mýte pod Ďumbierom (www.penzionadika.sk), ktorý v roku 2013 prešiel čiastočnou rekonštrukciou, s kapacitou 41 lôžok. Penzión prevádzkuje jedáleň pre ubytovaných hostí, pričom raňajky poskytuje formou bufetových stolov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4589110  Dátum zverejnenia: 25.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac