Klasifikátor jatočných ošípaných a HD

ISTERMEAT, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 350 EUR/mesiac 850 + variabilná zložka 500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

klasifikácia jatočných ošípaných a hovädzieho dobytka

- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas,
- príplatky za odpracované sviatky a nedele,
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady,
- profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie,
- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ,
- dlhodobá pracovná perspektíva,
- možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo - mäsiar

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

osvedčenie o odbornej spôsobilosti na klasifikáciu jatočných ošípaných a HD

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Povodská 14
92901 Dunajská Streda

Kontakt

ID: 3819464  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1 350 EUR/mesiac850 + variabilná zložka 500