Expedient - vážnik

ISTERMEAT, a.s.

Miesto práce
Povodská cesta 14, Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výdaj výrobkov podľa rozvozných liniek
- zodpovednosť za kompletnosť a úplnosť expedovaného tovaru podľa požiadaviek odberateľa
- kontrola odosielajúcich ( dodacích ) listov a dokladov

práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
príplatky za odpracované sviatky a nedele
mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

spoľahlivosť, precíznosť

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3094754  Dátum zverejnenia: 18.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac