Predavač - potravinárského tovaru

ISTERMEAT, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluhovanie zákazníkov.
• Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb.
• Dopĺňanie tovaru do regálov.
• Podieľanie sa na pravidelných inventúrach.
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
• Zodpovedanie za hotovosť v pokladni

práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.11.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, precíznosť,

Korene spoločnosti ISTERMEAT a.s., siahajú do polovice 80. rokov uplynulého storočia, kedy prvýkrát otvorila svoje brány a začala s výrobou a spracovaním mäsa a mäsových výrobkov. Významným medzníkom v historií spoločnosti bol rok 2004, kedy spoločnosť prešla kompletnou renováciou. Spoločnosť operuje na pozemku s rozlohou 9,3 ha, na ktorej sa nachádza výrobný závod s rozlohou 22.000 m2 a zabezpečuje pracovné možnosti pre viac ako 120 ľudí. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania (sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Povodská 14
92901 Dunajská Streda

Kontakt

ID: 2382747   Dátum zverejnenia: 12.10.2017