Predavač - potravinárského tovaru

ISTERMEAT, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 300 EUR/mesiaczákladný plat 816 EUR + variabilná zložka ( podľa obratu) + všetky príplatky podľa Zákonníka práce + veľkonočný a vianočný benefit

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluhovanie zákazníkov.
• Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb.
• Dopĺňanie tovaru do regálov.
• Podieľanie sa na pravidelných inventúrach.
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
• Zodpovedanie za hotovosť v pokladni

práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť, precíznosť,

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2382747  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac