Referent skladového hospodárstva

ISTERMEAT, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce spojené s odbytom
- príprava a spracovanie podkladov k fakturácií a expedícii
- kontrola pohybu tovaru, obalov a paliet
- fyzická inventúra skladového hospodárstva
- príjem výrobného materiálu a balenia
- triedenie a archivácia dokladov k jednotlivým prepravám

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 EUR základná mzda + variabilná zložka 300 EUR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- orientácia v príslušnej zákonnej úprave odbytu tovaru
- chuť vzdelávať sa a prijímať nové poznatky
- nasadenie a pozitívny prístup
- otvorený novým výzvam a inováciám
- komunikačné schopnosti
- orientácia na výsledok

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Povodská 14
92901 Dunajská Streda

Kontakt

ID: 2132109   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 EUR základná mzda + variabilná zložka 300 EUR