Referent expedície

ISTERMEAT, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacpriemerný mesačný plat: min. 1000 - 1200 EUR brutto + 200 EUR výkonnostný bonus + 100 EUR dochádzkový bonus + všetky príplatky podľa Zákonníka práce + veľkonočný a vianočný benefit

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce spojené s odbytom
- fyzický príjme a výdaj tovaru
- príprava a spracovanie podkladov k fakturácií a expedícii
- kontrola pohybu tovaru, obalov a paliet
- fyzická inventúra skladového hospodárstva
- príjem výrobného materiálu a balenia
- triedenie a archivácia dokladov k jednotlivým prepravám

II zmena prevádzka
Denná a Nočná

práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
príplatky za odpracované sviatky a nedele
mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

- orientácia v príslušnej zákonnej úprave odbytu tovaru
- fyzická zdatnosť
- chuť vzdelávať sa a prijímať nové poznatky
- nasadenie a pozitívny prístup
- otvorený novým výzvam a inováciám
- komunikačné schopnosti
- orientácia na výsledok

Spoločnosť ISTERMEAT a.s., sa nachádza v srdci Žitného ostrova v Dunajskej Strede. Disponuje vlastnými farmami a úzko spolupracuje aj s miestnymi chovateľmi, čo jej umožňuje garantovať pôvod mäsa. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania( sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2132109  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac