Senior JAVA Developer

iSTEP CE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

  • Především vývoj nových funkčností, řady aplikací od importu a správy dat, řešení objednávek, fakturace až po webový portál.
  • Kombinace od úpravy databáze, přes business logiku až po GUI.
  • Používání moderních technologií (Spring, Hibernate, REST, a další).
  • Agilní přístup k vývoji, ale časem SCRUM.
  • Komunikace s externími programátory (v českém i anglickém jazyce).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ technického směru (nejlépe IT).
  • Ideální uchazeč by měl mít zkušenosti se Spring-em (MVC, bean, data), znalost SQL (konkrétně používáme databázi Oracle) a znalost HTML + CSS pro prezentační vrstvu.

Jakou osobnost hledáme

  • Inovativní, přímou a otevřenou novým přístupům.
  • Aktivní, samostatnou a s odpovědným přístupem k pracovním úkolům.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Znalost JBoss, Jenkins, JQuery, Freemarker, TestNG.

Co vám můžeme nabídnout

  • Motivující platové ohodnocení a odměny dle odvedené práce.
  • Možnost HPP nebo OSVČ.
  • Firemní benefity (cafeterie Benefit Plus, E-stravenky, Multisport, firemní akce, cestování,...).
  • Práci s moderními technologiemi v rychle se rozvíjejícím odvětví cestovního ruchu.
  • Mladý a přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí.
  • Stabilní zázemí internetové společnosti.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3693878  Dátum zverejnenia: 13.6.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.