Referent oddelenia rozúčtovania

ista Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Podunajská, Bratislava
Termín nástupu
09/2023, prípadne dohodou
1 000 EUR/mesiacUvádzame základnú nástupnú mzdu, k uvedenej mzde po zapracovaní prináleží motivačné bonusové ohodnotenie. Bližšie informácie ohľadom mzdy na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie číselných údajov o inštalovaných meračoch
- spracovanie číselných údajov o nameraných spotrebách tepla a vody v spravovaných objektoch
- rozúčtovanie nákladov na bytové jednotky v interných programoch
- príprava podkladov pre fakturáciu, príprava reportov
- práca s internými systémami, zadávanie údajov a ich údržba
- každodenná práca s číslami, MS Excelom a tabuľkami
- komunikácia so zákazníkmi
- spolupráca v rámci tímu
- podpora obchodného a technického oddelenia

- motivujúce platové ohodnotenie
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- možnosť sebarealizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- analytické myslenie
- vzťah k práci s číslami
- flexibilita
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- aktívny prístup k práci
- komunikatívnosť
- zmysel pre detail a precíznosť
- vysoká miera samostatnosti
- profesionálny prístup

ista je celosvetovým lídrom na trhu merania a rozúčtovania tepla a vody s vyše storočnou tradíciou. Zaoberá sa tiež predajom vodomerov, meračov tepla, pomerových rozdeľovačov vykurovacích nákladov a ďalších zariadení. História siaha do roku 1902, keď bola v Dánsku založená firma CLORIUS a neskôr v roku 1957 firma ista v Nemecku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1993. Naše služby dnes využíva viac ako 100 tisíc spokojných zákazníkov.
Vo svete sa staráme s takmer 4500 internými zamestnancami o viac ako 11 miliónov bytov. Spoločnosť je dnes zastúpená v 25 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3734959  Dátum zverejnenia: 25.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac