Montér - Holandsko

ISS projects, s.r.o.

Miesto práce
Rotterdam, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
26 - 28 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pozícia : MONTÉR - HOLANDSKO

Podmienky spolupráce:

- znalosť cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni je podmienkou.

- práca na živnosť aktívna minimálne 2 mesiace

- A1 pre prácu v zahraničí

- SCC certifikát podľa normy 017 (vieme pomôcť s vystavením )

- pracovné skúsenosti s oceľovými konštrukciami ( min. 2 roky )

Čo Vám okrem práce ponúkame:

- dlhodobá spolupráca na turnusy 4/6 – 2/3

- turnusy podľa dohody

- úhrada faktúr vždy na čas

- ubytovanie plne vybavené - zabezpečené / hradené

- doprava zabezpečená / hradená

- možnosť požiadať o zálohu po odpracovaní 1 týždňa

Cena práce :26/28 EUR/HOD

Fakturácia : 1 x mesačne / Splatnosť : 14 dní

Náplň práce : montáž oceľových konštrukcií ( nosníky pre potrubia )

 prax s prácou vo výškach a všeobecné skúsenosti s montérskymi prácami

PONÚKAME:
-hod. tarifa 26-28 EUR
-doprava na turnusy ZADARMO
-ubytovanie v plne zariadených domoch ZADARMO
-turnusy podľa dohody, spravidla 4-6/2-3
-možnosť požiadať o zálohu po prvom odpracovanom týždni
-osobné ochranné pracovné prostriedky zdarma
-splatnosť faktúr 14 dní
-fakturácia 1x mesačne
-seriózne jednanie a plnenie záväzkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Spoločnosť ISS projects, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného holdingu Andus Group so sídlom vo Vianen, v Holandsku. Hlavným predmetom činnosti je projektová činnosť súvisiaca s ponukou kvalifikovaných služieb v rámci sesterských spoločností.
Bližšie informácie o spoločnosti získate na www.issprojects.sk alebo www.andusgroup.com.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Toperczerová
Tel.: +421911488166
E-mail: poslať životopis
ID: 4811719  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 26 EUR/hod.