Reagujte bez životopisu

Zvárač 135 Holandsko, 25 EUR / hod.

ISS projects, s.r.o.

Miesto práce
Budel, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
25 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených a zodpovedných zváračov na zváranie oceľových konštrukcií /ropné plošiny, mosty, atď/. Zvára sa plech a rúry H-L045. Miesto výkonu prác je Budel, Holandsko. Pracuje sa cca 50 hodín týždenne. Osobné ochranné pracovné prostriedky zabezpečené.

  • Slušné ubytovanie v plne zariadených domoch zabezpečené a hradené (hradí spoločnosť)
  • Doprava na turnusy a späť zabezpečená a hradená, taktiež pohonné hmoty (hradí spoločnosť)
  • Práca na turnusy, podľa dohody, spravidla 5-6/2-3
  • Fakturácia 1x mesačne, splatnosť 14 dní /fakturujeme za vás/
  • Úhrady vždy včas, seriózne jednanie
  • Možnosť zálohy po 1 odpracovanom týždni
  • Zázemie stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť ISS projects, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného holdingu Andus Group so sídlom vo Vianen, v Holandsku. Hlavným predmetom činnosti je projektová činnosť súvisiaca s ponukou kvalifikovaných služieb v rámci sesterských spoločností.
Bližšie informácie o spoločnosti získate na www.issprojects.sk alebo www.andusgroup.com.

Kontakt

ID: 4259240  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 25 EUR/hod.