Zámočník - Holandsko, 23 EUR / hod.

ISS projects, s.r.o.

Miesto práce
Hoogvliet Rotterdam, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
23 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zámočníkov s čítaním výkresov a so skúsenosťou so zváraním 135+138 /heftovanie/.

Pozícia si vyžaduje znalosť čítania výkresovej dokumentácie, schopnosť samostatne pracovať a myslieť a pracovnú angličtinu, prípadne nemčinu.
Jedná sa o zváranie oceľových konštrukcií, zábradlí, schodísk…
Miesto výkonu práce je Rotterdam. Pracuje sa 40-45 hodín týždenne.

NUTNÉ prejsť pracovnou skúškou.
Ak vás ponuka zaujala, alebo ak potrebujete viac informácií, volajte prosím 0910 808 809.

Ponúkame:
-hod. tarifa 23 EUR
-prácu na dlhodobom projekte
-turnusy podľa dohody, cca 4-5/2-3 týž.
-zabezpečené a plne hradené slušné ubytovanie
-zabezpečená a plne hradená doprava
-ochranné pomôcky zdarma
-splatnosť faktúr 14 dní, úhrada vždy načas
-seriózne jednanie a plnenie záväzkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požadujeme:
-živnosť /aktívnu min. 2 mesiace, NIE POZASTAVENÚ/
-cudzí jazyk aspoň na pracovnej úrovni
-skúsenosť s heftovaním
-znalosť čítania výkresov
-dostatočné skúsenosti
-zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť ISS projects, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou nadnárodného holdingu Andus Group so sídlom vo Vianen, v Holandsku. Hlavným predmetom činnosti je projektová činnosť súvisiaca s ponukou kvalifikovaných služieb v rámci sesterských spoločností.
Bližšie informácie o spoločnosti získate na www.issprojects.sk alebo www.andusgroup.com.

Kontakt

ID: 3958269  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 23 EUR/hod.