Upratovačka/upratovač Nitra

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Jaguar Land Rover Office, Lužianky
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
3,58 EUR/hod.80 € za dochadzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie v Jaguár Land Rover, Priemyselný park Sever, Dolné Hony, 949 01 Nitra. Pracovná činnosť zahŕňa čistenie podláh a zariadení v kanceláriách a určených priestoroch, vynášanie smetí a odpadkov - základné činnosti upratovania + čistenie technických prístrojov a zariadení. Pracovná doba - 40 hod. pracovný týždeň, pondelok-piatok od 5,30 hod. - 14,00 hod., alebo od 14,00 hod. - 22,30 hod. mzda 3,3330 Eur/hod. + dochádzkový bonus za 100% dochádzku 80 EUR/mesiac.

Na výber ranná alebo poobedná zmena.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4037427  Dátum zverejnenia: 23.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,58 EUR/hod.