Technik BOZP

ISS Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Werferova 1, 040 11 Košice, Košice
Termín nástupu
01.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie plnenie úloh v oblasti BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci) vyplývajúcich zo slovenskej legislatívy.
• Poskytovanie odborných služieb, ktoré súvisia so zaisťovaním BOZP vrátane prevencie rizík a ochranou pred nimi.
• Spolupráca s pracovnou zdravotnou službou.
• Vyšetrovanie pracovných úrazov a iných mimoriadnych udalostí a ohlasovanie týchto udalostí štátnym orgánom v zmysle platnej legislatívy
• Školenia zamestnancov z oblasti BOZP (vstupné, periodické) a preverovanie zamestnancov z predpisov o BOZP
• Vypracovanie plánu školení zamestnancov z oblasti BOZP

Práca v stabilnej firme, s príjemným kolektívom

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je v Košiciach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP

Vodičský preukaz

B

- vzdelanie v oblasti bezpečnosti práce výhodou
- osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany
- znalosť právnych predpisov a noriem v oblasti BOZP a OPP
- práca vo výrobnej spoločnosti výhodou
- Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint

ISS Facility Services, spol. s r.o. je súčasťou spoločnosti ISS, ktorá bola založená v roku 1901 v Kodani. Spoločnosť ISS Facility Services je významným svetovým dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby). Pobočky ISS Facility Services na Slovensku sídlia v mestách: Bratislava, Banská Bystrica a Košice.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dúbravská cesta 14
841 04 Bratislava
ID: 3254542   Dátum zverejnenia: 12.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou