Projektant (senior/junior)

ISPO spol. s r.o., inžinierske stavby

Miesto práce
Slovenská 86, Prešov
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 500 EUR/mesiac- mesačné platové bonusy - individuálne ohodnotenie na mesačnej/ročnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vypracovanie projektov vo všetkých stupňoch projektovej prípravy v oblasti dopravných stavieb (cesty I., II. a III. triedy, rýchlostné cesty a diaľnice, parkoviská, projektovanie mostov, lávok, prípojok vedení, projekty IBV, spracovanie rozpočtov, projektovanie vodohospodárskych a plynárenských stavieb - vodovody, kanalizácie, plyn, protipovodňové opatrenia)
- komunikácia a spolupráca so skúseným tímom projektantov,
- komunikácia so zástupcami investorov/objednávateľov
- komunikácia so zhotoviteľskými spoločnosťami

-práca na plný úväzok
-stabilné zázemie a istota zamestnania,
-skúsený projektový tím s dlhoročnými skúsenosťami
- mesačné platové bonusy
- individuálne ohodnotenie na mesačnej/ročnej báze
- pružná pracovná doba
- príspevok na dôchodkové doplnkové sporenie
- externé a interné semináre, workshopy ako podpora osobného aj
profesijného rastu
- zaujímavá práca na významných projektoch
- možnosť viesť vlastný projekčný tím
- kariérny rast
- rôzne firemné akcie - športové, spoločenské

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie CV .
Radi Vám zodpovieme na
Vaše otázky pri osobnom stretnutí.
Už teraz sa na Vás tešíme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta

Ostatné znalosti

AutoCad, Civil, - Pokročilý
GEO5, STRAP, SCIA, IDEA STATICA - Mierne pokročilý
Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax (výhodou)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-geotechnik- statika – zameranie na geotechnické konštrukcie
-rozpočtár – práca v programe CENKROS, spracovanie rozpočtov v štruktúre podľa TSP
(agregované položky)
-osvedčenie o odbornej spôsobilosti (výhodou)
- zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť,

Základnou činnosťou firmy ISPO spol. s r.o. je projekčná činnosť všetkých stupňov plánovacej, prípravnej a projektovej dokumentácie stavieb hlavne v oblasti dopravných stavieb. Súčasťou projekčnej činnosti je aj spracovanie prieskumov a geodetické a kartografické práce. Firma zabezpečuje tiež výkon stavebného dozoru v priebehu výstavby a spracovanie dokumentácie skutočného zhotovenia stavby. ISPO spol. s r.o., inžinierske stavby poskytuje tiež konzultačnú, poradenskú a expertíznu činnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4395549  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac