Reagujte bez životopisu
Logo ISPE TECHNOLOGIES SE

Projektový manažér

ISPE TECHNOLOGIES SE

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacVýška mzdy v závislosti od skúseností kandidáta. Uvedená je minimálna základná mzda pre kandidáta bez praxe a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za zverené projekty, ich priebeh a riešenie priebežných úloh
- komunikácia so zákazníkmi a s dodávateľmi
- pripomienkovanie technickej prípravy výroby vstrekovacích foriem
- zodpovednosť za časové plány jednotlivých projektov a dodržiavanie termínov
- zodpovednosť za úspešný priebeh korekcií vstrekovacích foriem a ich odovzdanie zákazníkovi
- informovanie nadriadeného o stave projektov
- zodpovednosť za dodržiavanie interných postupov, postupov a pokynov v oblasti kvality, ZP, BOZP a PO v spoločnosti a dodržiavania separácie odpadov na pracovisku, taktiež zodpovednosť za dodržiavanie mlčanlivosti

  • pružná pracovná doba
  • v prípade potreby možnosť práce mimo kancelárie
  • MultiSport karta

Informácie o výberovom konaní

- odmeny na základe spokojnosti zverených zákazníkov
- na základe skúseností a očakávaní dokážeme vytvoriť individuálnu ponuku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť technických výkresov
  • znalosť vstrekovacích foriem výhodou
  • znalosť vstrekovacieho procesu výhodou
  • precíznosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, samostatné myslenie, dochvíľnosť, technické myslenie

ISPE TECHNOLOGIES SE je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti vstrekovacích foriem.

Hlavnou činnosťou je zabezpečenie vstrekovacích foriem, ktorá zahŕňa predvýrobnú fázu (DFM, dizajn foriem, a pod.) a odborné zavedenie foriem do prevádzky, vrátane doladenia vstrekovacích foriem a technickú podporu pre proces predsériovej výroby.

Naše služby sú využívané najmä pre vstrekovacie formy zo vzdialených krajín, určené pre lokálnych zákazníkov.

ISPE TECHNOLOGIES SE má plne vybavenú nástrojáreň určenú pre servis, opravy a modifikácie vstrekovacích foriem.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4582925  Dátum zverejnenia: 29.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac