Klampiar / pokrývač (strechár, izolatér)

ISMONT, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
7 EUR/hod.7,- EUR/hod brutto TPP v závislosti od schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre strechárov, izolatérov, pokrývačov, klampiarov . Pre ucelené partie aj jednotlivcov do TPP alebo na živnosť.

- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- 13. plat, príplatky k mzde, vernostný program
- firemné akcie, teambuildingy

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou ISMONT, s.r.o. v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

klampiar, pokrývač, tesár, stavebný robotník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

klampiar, pokrývač, izolatér

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, zodpovednosť, zručnosť, fyzická zdatnosť, flexibilita, lojálnosť, odolnosť voči stresu

Spoločnosť ISMONT, s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou. Počas pôsobenia na slovenskom trhu a v zahraničí zanechala za sebou sériu úspešných stavieb, ktoré sa podpísali na nespočetnom množstve skúseností a zvýšenej schopnosti odborne a pohotovo reagovať na nové požiadavky klienta a dané špecifiká stavby. Základom je pre nás kvalita organizačných procesov, stavebných prác, angažovanosť a zodpovednosť ku klientovi ako i k stavbe samotnej. Kladieme dôraz na profesionalitu a spoľahlivosť, pretože dobré meno a Vaša dôvera je pre nás prioritou. Naša spoločnosť realizuje výstavbu širokej škály rodinných domov za bezkonkurenčné ceny. Ďalšou významnou činnosťou spoločnosti je profesionálne a komplexné poradenstvo v oblasti realít, od sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností až po výstavbu moderných rodinných a bytových domov. Zabezpečíme všetky potrebné dokumenty súvisiace s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti, celú právnu (zmluvnú) dokumentáciu nevyhnutnú k uskutočneniu konkrétneho obchodného prípadu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4009013  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.