Grafik - programátor

ISMONT, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1600,00 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie frontend + backend webstránok
- vkladanie obsahu
- tvorba užívateľského rozhrania
- implentácia nástrojov pre administráciu
- testovanie funkcionality
- údržba
- navrhovanie a spracovanie tlačových dát propagačných materiálov (letákov, brožúr, informačných tlačív)
- tvorba grafických podkladov pre sociálne média a webové stránky
- navrhovanie logotypov
- tvorba prezentácií
- navrhovanie kreatívnych kampaní
- produkčná činnosť a komunikácia s dodávateľmi
- komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu

- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- motivújuce nadštandardné finančné ohodnotenie
- 13. a 14. plat
- firemné akcie

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou ISMONT, s.r.o. v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

WordPress - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
PHP - pokročilý
JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý
HTML - pokročilý
MySQL - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

zodpovednosť, kreativita, samostatnosť, odolnosť voči stresu, lojálnosť

Spoločnosť ISMONT, s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou. Počas pôsobenia na slovenskom trhu a v zahraničí zanechala za sebou sériu úspešných stavieb, ktoré sa podpísali na nespočetnom množstve skúseností a zvýšenej schopnosti odborne a pohotovo reagovať na nové požiadavky klienta a dané špecifiká stavby. Základom je pre nás kvalita organizačných procesov, stavebných prác, angažovanosť a zodpovednosť ku klientovi ako i k stavbe samotnej. Kladieme dôraz na profesionalitu a spoľahlivosť, pretože dobré meno a dôvera klienta je pre nás prioritou. Naša spoločnosť realizuje výstavbu širokej škály rodinných a bytových domov za bezkonkurenčné ceny.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Strojárenská 1C
917 02 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Kurilová
Tel.: 0908 789 146
E-mail: poslať životopis
ID: 3528302   Dátum zverejnenia: 31.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600,00 EUR