Marketingový manažér

ISMONT, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac1.500,- EUR v závislosti od skúseností a schopností uchádzača 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh a kreatívne spracovanie identít nových projektov
- príprava, návrh a realizácia marketingových stratégií jednotlivých projektov
- príprava, návrh a realizácia cenovo-marketingovej a obchodnej stratégie pre jednotlivé projekty
- tvorba aproximatívnych a realizačných marketingových rozpočtov, ich sledovanie, dodržiavanie a efektívna aktualizácia
- návrh kreatívy, príprava a koordinácia grafického spracovania všetkých propagačných a marketingových mateirálov (brožúry, manuály k bytom, letáky, inzercie, plagáty, bannery a pod.)
- zadávanie prác internému grafikovi a jeho koordinácia
- príprava textácií do brožúr, na weby, do manuálov k bytom a do iných propagačných materiálov
- tedorvanie, koordinácia tvorby a obsahovej náplne webov
- priama kooperácia koordinácia stratégie na základe informácií z obchodného oddelenia
- sledovanie a vyhodnocovanie výsledkov z GOOGLE ANALYTICS
- obnovovanie / úprava kampaní na základe štatistických výsledkov
- vytváranie potrebných projektových podkladov, ktoré sú nutné k zjednoteniu a presnému definovaniu jednotlivých podmienok smerom ku klientom
- návrh a realizácia barterových dohôd s relevantnými partnermi v oblastiach, ktoré sú pre klienta prospešné
- zastrešovanie a koordinácia podujatí v oblasti sponzoringu, eventov a PR aktivít spoločnosti
- pravidelné tentrovanie vybraných subdodávateľov
- sledovanie, aktualizovanie a nastavovanie vhodnej Google Adwords kampanie pre jednotlivé projekty
- sledovanie, aktualizovanie a nastavovanie správnej Facebook / Instragram kampanie pre jednotlivé projekty
- správa Facebook a Instragram účtov
- návrh, tendrovanie a výber vhodných autdoor kampaní a kampaní na realitných portáloch
- návrh a realizácia vhodných natívnych kampaní pre projekty vrátane písania článkov
- finálne zhodnotenie úspečnosti marketingovej kampane a prijatie opatrení do budúcnosti
- krízová komunikácia s klientom vrátane riešenia jeho reklamácie
- koordinácia a schvaľovanie mediálnych výstupov o spoločnosti
- copywriting
- blog
- návrh a objednávanie vhodných reklamných predmetov
- vnútrofiremná komunikácia a koordinácia
- práca s Onedrive, Excel, Word, Powerpoint, Outlook a bežnými funkciami PC
- projektové zmýšľanie a projektový manažment
- tvorba reportov pre manažment spoločnosti

- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- 13. a 14. plat
- Telefon, počítač
- firemné akcie

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou ISMONT, s.r.o. v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.7.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

lojálnosť, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči stresu

Spoločnosť ISMONT, s.r.o. je modernou stavebnou spoločnosťou. Počas pôsobenia na slovenskom trhu a v zahraničí zanechala za sebou sériu úspešných stavieb, ktoré sa podpísali na nespočetnom množstve skúseností a zvýšenej schopnosti odborne a pohotovo reagovať na nové požiadavky klienta a dané špecifiká stavby. Základom je pre nás kvalita organizačných procesov, stavebných prác, angažovanosť a zodpovednosť ku klientovi ako i k stavbe samotnej. Kladieme dôraz na profesionalitu a spoľahlivosť, pretože dobré meno a Vaša dôvera je pre nás prioritou. Naša spoločnosť realizuje výstavbu širokej škály rodinných domov za bezkonkurenčné ceny. Ďalšou významnou činnosťou spoločnosti je profesionálne a komplexné poradenstvo v oblasti realít, od sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností až po výstavbu moderných rodinných a bytových domov. Zabezpečíme všetky potrebné dokumenty súvisiace s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti, celú právnu (zmluvnú) dokumentáciu nevyhnutnú k uskutočneniu konkrétneho obchodného prípadu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Strojárenská 1C
917 02 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Kurilová
Tel.: 0908 789 146
E-mail: poslať životopis
ID: 3462878  Dátum zverejnenia: 16.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac