Ste ambiciózny profesionál v oblasti odmeňovania a benefitov, ktorý túži po ďalšom kroku vo svojej kariére?
Náš klient, popredná medzinárodná FMCG spoločnosť, hľadá motivovaného Manažéra pre odmeňovanie a benefity, ktorý bude súčasťou tímu bratislavskej centrály.

HR manažér / odmeňovanie a benefity (FMCG)

- Bratislava
Pracovná náplň:
Aké budú vaše úlohy?
  • Pomáhať pri vývoji a implementácii stratégií odmeňovania a benefitov v súlade s cieľmi spoločnosti a trhovými trendmi.
  • Spravovať a udržiavať štruktúry platov, bonusové schémy a ďalšie motivačné programy na zabezpečenie konkurencieschopných a spravodlivých praktík odmeňovania.
  • Dohliadať na portfólio benefitov, vrátane zdravotného poistenia, dôchodkových plánov a ďalších zamestnaneckých výhod.
  • Vykonávať benchmarking a trhové analýzy na udržanie konkurencieschopnosti spoločnosti pri získavaní a udržiavaní talentov.
  • Zabezpečiť súlad s miestnymi pracovnoprávnymi predpismi a globálnymi politikami spoločnosti.
  • Podporovať ročný proces prehodnocovania odmien, vrátane hodnotení výkonu a úprav platov.
  • Poskytovať poradenstvo manažmentu pri rozhodovaní o odmenách, interpretácii politík a hodnotení pracovných miest.
  • Úzko spolupracovať s mzdovým tímom na zabezpečenie presného a včasného spracovania odmeňovania a benefitov.

Požiadavky:
  • Minimálne bakalársky titul v oblasti riadenia ľudských zdrojov, podnikovej ekonomiky alebo príbuznom odbore.
  • 3-5 rokov skúseností v oblasti odmeňovania a benefitov, ideálne v FMCG sektore.
Silné porozumenie miestnym a medzinárodným trendom a osvedčeným postupom v oblasti odmeňovania a benefitov.
  • Znalosť analýzy údajov a skúsenosti s HRIS a softvérom na riadenie odmeňovania.
  • Výborné komunikačné a interpersonálne zručnosti so schopnosťou spolupracovať so zainteresovanými stranami na všetkých úrovniach.
  • Silné analytické schopnosti s dôrazom na čísla.
  • Vysoká pozornosť k detailom a silné organizačné schopnosti.
  • Plynulá znalosť angličtiny a slovenčiny je nevyhnutná.

Naša ponuka:
Čo vám ponúkame?
  • Konkurencieschopný plat (na úrovni ca 3500 EUR za mesiac) a balík benefitov.
  • Príležitosť pracovať pre poprednú FMCG spoločnosť so silnou medzinárodnou prítomnosťou.
  • Kolaboratívne a inkluzívne pracovné prostredie.
  • Možnosti profesionálneho rozvoja a rastu.

Ak ste pripravení prijať túto výzvu, radi by sme o vás počuli. Prihláste sa a staňte sa súčasťou spoločnosti, ktorá si cení excelentnosť a inovácie vo všetkom, čo robí.
Ako sa prihlásiť:
- Pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku a krátky motivačný list s indikáciou možného nástupu a očakávného príjmu emailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím aj značku pozície "102.690".
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 4834804  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac