Naším klientom je jedna z vedúcich a aj naďalej rýchlo rastúcich maloobchodných sietí na Slovensku. Spoločnosť je známa svojím záväzkom k najvyššej kvalite a kvalitným zákazníckym službám. Charakterizujú ju aj inovácie, maximálna snaha o udržateľnosť a poskytovaniu výnimočnej hodnoty svojim zákazníkom.
S cieľom posilniť tím centrály hľadáme pre nášho klienta nového, skúseného odborníka/odborníčku na pozíciu seniorného category manažéra pre oblasť čerstvých produktov / ovocia & zeleniny.

Seniorný Category Manager / čerstvé produkty

Bratislava/západné Slovensko
Pracovná náplň:
  • Komplexné riadenie sortimentu v zverenej kategórii - vytváranie a udržiavanie konkurencieschopného sortimentu ovocia a zeleniny. Zabezpečenie, aby sortiment odrážal aktuálne trhové trendy a preferencie zákazníkov.
  • Zodpovednosť za dosahovanie obratu a zabezpečenie optimálneho zisku v danej kategórii.
  • Funkčné a disciplinárne vedenie prideleného tímu, vrátane category managerov a asistentov
  • Príprava dlhodobých stratégií pre danú kategóriu, v súlade s celkovými cieľmi spoločnosti a
  • Reealizácia tendrov v súlade s internými smernicami.
  • Udržiavanie vysokých štandardov kvality
  • Budovanie a udržiavanie vzťahov s lokálnymi dodávateľmi a aj s dodávateľmi skupiny, využitie regionálnych synergii pre maximalizáciu efektívnosti
  • Identifikácia a integrácia nových trendov a inovácií
  • Zabezpečenie dodržiavania všetkých interných politík a postupov.

Požiadavky:
  • Minimálne stredoškolské vzdelanie so zameraním na obchod alebo management, preferované vyššie vzdelanie.
  • Minimálne 5 rokov pracovnej skúsenosti v categroy manažmente kategórií v maloobchodnom prostredí.
  • Vynikajúce analytické a strategické myslenie, proaktívny prístup, schopnosť prispôsobiť sa rýchlo meniacim trhovým podmienkam, silné komunikačné a sociálne schopnosti, odolnosť voči tlaku.
  • Ovládanie IT nástrojov, najmä MS Office.
  • Pokročilá úroveň angličtiny alebo nemčiny, ďalšie jazyky sú vítané.
  • Očakávame flexibilitu a pripravenosť cestovať, ako aj adaptabilitu na rôzne pracovné prostredia.
  • Lokalita: Pracovné miesto je v Bratislave s pravidelnými cestami po Slovensku (sklady, partneri) a občasnými cestami do zahraničia (partneri, hlavné sídlo).

Naša ponuka:
  • Atraktívne platové ohodnotenie - measčný príjem na tejto pozícii je na úrovni ca 4000 Eur, v závislosti od skúseností a seniority, plus ďalšie benefity.
  • Príležitosti pre profesijný rast, pravidelné školenia a medzinárodné služobné cesty.
  • Dynamické a podporujúce medzinárodné prostredie s modernými pracovnými nástrojmi a technológiami.

Ak sme vás touto pozíciou zaujali, zašlite nám s dôverou svoj životopis a krátky motivačný list (s indikáciou očakávaného príjmu a možného nástupu) emailom na adresu "[email protected]".
V predmete e-mailu prosím uveďte značku pozície "102.520".
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 4824328  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac