Naším klientom je výrobná spoločnosť so zahraničnou kapitálovou účasťou, ktorá má v Bratislave (časť Nové mesto) prevádzku zameranú na recyklovanie plastov (výroba granulátu na ďalšie spracovanie pri extrúzii/vstrekovaní plastov).
S cieľom posilniť tím spoločnosti hľadáme pre nášho klienta nového, šikovného pracovníka/pracovníčku na pozíciu

Asistentka so znalosťou nemeckého jazyka (BA III., Nové mesto)

Pracovná náplň:
Vašou náplňou práce bude realizácia administratívnych činností v spoločnosti (výrobná jednotka v Bratislave).
  • Budete úzko spolupracovať s vedúcim výrobnej jednotky (rakúsky manažér - výrobný a technický manažér pre linku recyklovania plastov).
  • Okrem administratívnej / organizačnej činnosti budete pripravovať aj niektoré odborné podklady pre manažment spoločnosti
  • Budete komunikovať so sesterskými firmami na Slovensku a v Rakúsku (centrála spoločnosti), takisto budete komunikovať aj s úradmi štátnej správy, dodávateľmi a odberateľmi doma a aj v zahraničí.

Požiadavky:
Očakávame že o túto pozíciu sa budú uchádzať kandidáti/kandidátky so skúsenosťou v realizácii administratnych činností, ideálne v medzinárodnej spoločnosti.
Očakávame, že budete mať veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
Požiadavkou je veľmi dobrá znalosť nemeckého jazyka, výhodou je dodatočná znalosť angličtiny.

Naša ponuka:
Ponúkame Vám prácu v malej, ale renomovanej medzinárodnej spoločnosti (rodinná firma s plochou štruktúrou riadenia), s možnosťami osobnej realizácie sa a možnosťami ďalšieho profesionálneho rastu.
Plat na tejto pozícii je ca na úrovni 2000 Eur mesačne.

V prípade že by ste sa o túto pozíciu chceli uchádzať, pošlite nám prosím Vaše podklady (CV v nemeckom jazyku, motivačný list)
e-mailom na adresu [email protected],
uveďte pritom prosím značku pozície "OSR1".
Samozrejme Vám garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 4808121  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac