Reagujte bez životopisu
Pridajte sa k tímu poprednej maloobchodnej sieti na Slovensku a buďte hybnou silou udržateľnej zmeny!
Naším klientom jeden z lídrov v maloobchodnom sektore na Slovensku, ktorého hlavnými piliermi úspechu sú nielen vysoká kvalita poskytovaných produktov a služieb, vysoko profesionálni a motivovaní zamestnanci, ale aj záväzok voči otázkam životného prostredia, dôraz na sociálne kritéria podnikania a efektívne kritériá riadenia spoločnosti v súlade s dlhodobou udržatelnosťou.
Pre tohto klienta hľadáme skúseného, ambiciózneho manažéra (m/f/d), ktorý bude na lídrom snáh spoločnosti o dosiahnutie výnimočnosti v oblastiach „enviromental/social/governance – ESG". V tomto manažérovi hľadáme niekoho, kto spoločnosť efektívne a cieľavedomo povedie k „state of the art“ prístupu v riešení výziev udržateľnosti.

Sustainability Manager / ESG (medzinárodná maloobchodná sieť)

Pracovná náplň:
  • Participácia na vývoji a implementácii komplexnej stratégiu udržateľnosti, ktorá zahŕňa inovatívne prístupy a najlepšie postupy v oblasti ESG.
  • Byť lídrom a inšpiráciou pre tím a celú organizáciu v otázkach udržateľnosti.
  • Monitorovanie, meranie a hodnotenie efektívnosti ESG iniciatív a udržateľnostných projektov.
  • Pravidelná aktualizácia a zlepšovanie ESG stratégie na základe interných a externých feedbackov.
  • Práca naprieč rôznymi oddeleniami, aby sa zabezpečila integrácia udržateľnosti do všetkých aspektov podnikania.
  • Podpora a školenie zamestnancov, aby pochopili a zaviedli udržateľné postupy vo svojich pracovných procesoch.
  • Rozvoj a implementovanie komunikačných stratégií, ktoré informujú a zapájajú interné a externé zainteresované strany o ESG snahách a úspechoch spoločnosti.
  • Identifikácia a presadzovanie inovatívnych riešení pre udržateľné obchodné modely, produkty a služby.
  • Udržiavanie prehľadu o relevantných legislatívnych zmenách a zabezpečiť súlad s vnútroštátnymi a medzinárodnými predpismi v oblasti udržateľnosti.

Požiadavky:
  • Vysokoškolské vzdelanie, ideálne v oblasti environmentálneho manažmentu, udržateľného rozvoja alebo súvisiacej disciplíny.
  • Minimálne 6 rokov praxe na podobnej pozícii, ideálne v maloobchode alebo v priemysle s významným zameraním na udržateľnosť a ESG.
  • Vynikajúce líderské a organizačné schopnosti, schopnosť motivovať tím a presadzovať zmeny.
  • Silné analytické a strategické myslenie, schopnosť pracovať s komplexnými dátami a informáciami.
  • Výborná znalosť anglického a slovenského jazyka, písomne aj ústne.
  • Skúsenosti s riadením projektov a schopnosť zvládať viacero úloh súčasne.

Naša ponuka:
  • Príležitosť stať sa súčasťou dynamického tímu a prispieť k udržateľnej budúcnosti.
  • Konkurenčný plat, výhody a bonusy zamerané na odmeňovanie výkonu a prínosu k udržateľnosti - odmeňovanie na tejto pozícii je na úrovni 4000 Eur mesačne.
  • Profesionálny rast a rozvoj v rámci inovatívneho a udržateľne orientovaného prostredia.

Zaujala Vás táto príležitosť?
- Pošlite nám Váš životopis v anglickom jazyku a krátky motivačný list, v ktorom nám poviete, prečo ste ideálnym kandidátom pre túto pozíciu. Urobte tak prostredníctvom emailu na adresu [email protected], uveďte pri tom prosím značku pozície "SMM1".
- Tešíme sa na Vašu odpoveď a možnosť spoločne pracovať na udržateľnej budúcnosti! - Váš nový začiatok začína tu a teraz.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 4775388  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac