Naším klientom je známa medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá je súčasťou úspešnej globálnej skupiny. Jej produkty nachádzajú uplatnenie v rôznych výrobných odvetviach, predovšetkým ale v automobilovom sektore a v strojárenskej výrobe, v celom hodnotovej reťazci.
Dôležitým faktorom úspechu a najväčším aktívom spoločnosti je veľmi motivovaný, profesionálne zdatný a lojálny tím spolupracovníkov.
S cieľom posilniť tím slovenskej dcérskej spoločnosti (s lokalitou severne od Levíc a južne od Zvolena) hľadáme pre nášho klienta nového spolupracovníka (m/f/d) na pozíciu

Manažér ľudských zdrojov (HRBP)

- výrobná spoločnost v regióne Zvolen/Levice
Pracovná náplň:
Čo bude Vašou úlohou?
• Ako HR manažér budete mať na starosti komplexné riadenie oddelenia ľudských zdrojov, s dôrazom na zlepšovanie organizačnej kultúry a produktivity prostredníctvom strategických iniciatív v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Táto úloha zahŕňa široký rozsah zodpovedností - od plánovania pracovnej sily cez tréning a vzdelávanie, riadenie odmeňovania a mzdovej politiky až po aktívnu spoluprácu s externými partnermi a úradmi štátnej správy. Ideálny kandidát bude lídrom schopným facilitovať rast a zabezpečiť operačnú efektivitu na všetkých úrovniach.

Vaše kľúčové zodpovednosti budú zahrňovať aj:

• Plánovanie pracovnej sily (efektívne plánovanie a riadenie pracovnej sily na zvýšenie produktivity a kultúry).
• Nábor a výber (mobilizácia, skríning a nasadenie talentu podľa organizačných potrieb).
• Školenie a rozvoj, identifikácia rezerv v zručnostiach a facilitácia komplexných školiacich programov.
• Efektívne riadenie zmluvnej práce pre plynulý chod závodu.
• Zabezpečenie dodržiavania všetkých štatutárnych požiadaviek a udržiavanie príslušnej dokumentácie.
• Riadenie a správa HRMIS

Požiadavky:
Čo od Vás očakávame?

• Vzdelanie v oblasti ekonomiky resp. riadenia ľudských zdrojov.
• Viac ako 5 rokov skúseností s komplexným riadením ľudských zdrojov v prostredí výrobnej spoločnosti
• Preukázaná schopnosť v riadení tímu, schopnosť spolupracovať a pracovať v tíme.
• Efektívne riadenie zmien.
• Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti, schopnosť kreatívneho riešenia problémov.
• Analytické myslenie, flexibilita
• Inovatívnosť
• Dobrú znalosť práce s informačnými systémami v oblasti HR
• Aktívnu znalosť anglického jazyka

Naša ponuka:
Čo Vám ponúkame?
• Príležitosť viesť HR funkciu v prostredí medzinárodne úspešnej výrobnej spoločnosti s viac ako 150 zamestnancami
• Možnosti profesijného rastu
• Budete zohrávať kľúčovú úlohu pri formovaní budúcnosti organizácie zosúladením HR stratégií s obchodnými cieľmi.
• Zodpovedajúce odmeňovanie a benefity – mzda na tejto pozícii je na úrovni 3000 Eur mesačne, v závislosti od seniority a relevantných skúseností

V prípade, že sa chcete o túto zaujímavú pozíciu uchádzať, pošlite nám prosím vaše podklady (CV a krátky motivačný list s indikáciou možného termínu nástupu a očakávaného príjmu) emailom na adresu [email protected].
Prosíme vás aby ste uvideli aj značku pozície HC4.
S uchádzačmi spĺňajúcimi požiadavky pozície radi preberieme bližšie detaily na dôvernom osobnom rozhovore.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 4772162  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac