Naším klientom je renomovaná západeurópska spoločnosť, ktorá pôsobí viac ako 20 rokov veľmi úspešne aj na slovenskom trhu. Vo svojej oblasti pôsobenia - obchode a distribúcii rýchloobrátkového spotrebného tovaru - patrí k trhovým lídrom a naďalej úspešne rastie.
S cieľom posilniť tím bratislavskej centrály hľadáme pre nášho klienta skúseného profesionála / profesionálku na pozíciu

HR Partner / FMCG, obchod

- Bratislava
Pracovná náplň:
Ako HR Partner budete spoluvytvárať a realizovať HR aktivity pre viac ako 200 zamestnancov spoločnosti. Budete spolupracovať s menším interným tímom HR špecialistov a samozrejme budete úzko spolupracovať aj s top- manažmentom a predstaviteľmi materskej spoločnosti.
Medzi vaše činnosti budú patriť napríklad aj účasť na vyhľadávaní a výbere nových pracovníkov, hodnotenie výkonu a plnenia cieľov, definovanie a napĺňanie rozvojových programov, plánovanie nástupníctva a starostlivosť o kľúčových zamestnancov, monitoring a zlepšovanie angažovanosti zamestnancov, úprava programov v oblasti odmeňovania a benefitov, podpora pri riešení pracovno-právnej agendy, podpora pri implementácii regionálnych HR projektov.

Požiadavky:
Čo od vás očakávame?
  • Pre úspešnosť vo výberovom konaní je nevyhnutné vysokoškolské vzdelanie (ideálne ekonomického smeru) a minimálne štvorročná, preukázateľne úspešná prax na pozícii na úrovni HR Business Partner alebo HR Generalista, so schopnosťou riadiť aktivity vo všetkých HR témach (nábory, vzdelávanie, odmeňovanie, HR projekty...)
  • Schopnosť efektívnej spolupráce s top-manažmentom
  • Dobrá orientácia v pracovno-právnej problematike
  • Schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom jazyku.
  • Očakávame proaktívnu, samostatnú a spoľahlivú osobnosť s dobrými komunikačnými zručnosťami a silnou prozákazníckou orientáciou.

Naša ponuka:
Čo vám ponúkame:
  • Skvelú príležitosť na dlhodobé pôsobenie v HR tíme renomovanej, rýchlo rastúcej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
  • Možnosti ďalšieho odborného rastu budú zabezpečené počas celého pôsobenia v spoločnosti.
  • Okrem dlhodobej perspektívy a možností rastu vám ponúkame zaujímavú prácu v dobrom tíme, so zodpovedajúcim ohodnotením a benefitmi.
  • Hrubá mesačná nástupná mzda na tejto pozícii začína na úrovni ca. 3.200,- EUR (v závislosti od kvalifikácie a skúseností). Súčasťou odmeňovania sú aj zodpovedajúce benefity.

Zaujali sme Vás?
- Ak sa o túto pozíciu chcete uchádzať, pošlite nám prosím vaše podklady (CV v anglickom jazyku a krátky motivačný list spolu s indikáciou očakávaného príjmu a termínom možného nástupu) emailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím značku pozície "HR6".
- Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 4579460  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac