Naším klientom je renomovaná západoeurópska spoločnosť, ktorá patrí k popredným dodávateľom technických komponentov predovšetkým pre spoločnosti pôsobiace v oblasti výroby a spracovania plastov.
Široký sortiment špičkových a moderných produktov, fundované technické poradenstvo a skvelý zákaznícky prístup sú spolu s motivovaným tímom základom úspechu spoločnosti, ktorá patrí aj na Slovensku k leadrom vo svojej oblasti.
S cieľom posilniť obchodné aktivity na Slovensku hľadáme pre nášho klienta nového spolupracovníka/spolupracovníčku na pozíciu

Technical Sales Manager - Slovakia

- spracovanie a výroba plastov
Pracovná náplň:
V tejto pozícii bude vašou úlohou komplexná starostlivosť o klientov (predovšetkým výrobné spoločnosti) na celom Slovensku.
Budete pravidelne navštevovať existujúcich klientov - budete im poskytovať fundované technické poradenstvo a rozvíjať obchodné vzťahy. Pochopiteľne bude jednou z vašich úloh aj identifikácia a akvizícia nových zákazníkov.
Paralelne s obchodými aktivitami budete mať na starosti aj analýzu trhu a sledovanie aktivít konkurencie a realizáciu zodpovedajúcich aktivít podporujúcich obchod (marketingové aktivity, účasť na veľtrhoch a výstavách, spolupráca s univerzitami).
Vo vašej aktivite vás bude podporovať obchodný a technický útvar v zahraničí. Reportovať budete regionálnemu obchodnému manažérovi v Nemecku.

Požiadavky:
Očakávame, že budete mať ukončené stredo- alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru a aj rozsiahle obchodné skúsenosti s technickými produktami, so zameraním primárne na spoločnosti pôsobiace v oblasti výroby a spracovania plastov.
Samozrejmou požiadavkou sú výborné komunikačné schopnosti a aktívny, pro-zákaznícky prístup.
Nevyhnutnou požiadavkou je aj dobrá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka a schopnosť efektívnej práce s informačnými technológiami.
Očakáva sa od vás vysoká miera flexibility - táto práca si vyžaduje cestovanie v rámci Slovenska a aj občasné služobné cesty do zahraničia.

Naša ponuka:
  • Dôkladné zaškolenie a pravidelné vzdelávanie v zahraničí (okrem iného aj vo vlastnom vzdelávacom zariadení firmy)
  • Možnosť samostatnej, zodpovednej práce s technickými produktami najvyššej kvality, participácia na zaujímavých projektoch
  • Možnosť zúčastňovať sa tímových aktivít v zahraničí
  • Zodpovedajúce ohodnotenie a benefity - mzda na tejto pozícii je na úrovni 2700 Eur/mesiac, súčasťou podmeňovania je aký bonus závislý od splnenia dohodnutých ukazovateľov.
  • Pôsobenie z home-office, firemný automobil aj k súkromnému použitiu

V prípade záujmu sa o pozíciu uchádzajte zaslaním Vašich podkladov (CV výlučne v anglickom alebo nemeckom jazyku a krátky motivačný list s uvedením termínu možného nástupu a úrovne očakávaného príjmu) e-mailom na adresu "[email protected]".
Uveďte pritom prosím značku pozície "SE1".
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 4497927  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac