Naším klientom je jedna z najväčších globálnych spoločností pôsobiaciach v oblasti poskytovania logistických služieb. Firma je už dlhé roky dobre etablovaná aj na slovenskom trhu, má centrálu v Bratislave a pobočky po celom Slovensku.
S cieľom posilniť predaj služieb preclievania tovaru hľadáme pre nášho klienta šikovného, dynamického business developera na pozíciu:

Obchodník pre oblasť logistiky / služby colnej deklarácie

- celé Slovensko (home-office-based)
Pracovná náplň:
V tejto pozícii bude Vašou úlohou prezentácia produktu "colné služby" firemným klientom a aktívny predaj tohto produktu (komplexné služby preclievania tovaru pri importe & exporte) na celom Slovensku.
Budete úzko spolupracovať s úradmi štátnej správy (napr. colné úrady) a s interným oddelením preclievania (ktoré bude robiť samotnú realizáciu služby).
Ako obchodník - business developer - budete reportovat riaditeľovi divízie colných služieb v centrále spoločnosti v Bratislave. Budete sa zúčastňovať tvorby rozpočtu, samozrejme bude Vašou úlohou aj sledovanie profitability, odhad možných rizík a zodpovedajúci reporting manažmentu.
Vašu činnosť môžete vykonávať z home office, administratívnu podporu budete mať v slovenskej centrále v Bratislave alebo v niektorom z piatich regionálnych centier na Slovensku.

Požiadavky:
  • Očakávame, že o túto obchodnú pozíciu sa budú uchádzať kandidáti s niekoľkoročnou praxou v logistike, špecificky v oblasti colnej deklarácie (veľmi dobrá znalosť legislatívneho rámca, praktická skúsenosť so spoluprácou s relevantnými úradmi štátnej správy)
  • Nevyhnutné sú aj veľmi dobré predpoklady pre budovanie nových obchodných vzťahov (akvizícia nových firemných klientov, rozširovanie spolupráce s existujúcimi klientami)
  • Výhodou je ekonomické vzdelanie, alebo vzdelanie v oblasti logistiky/špedície (ŽU)
  • Zodpovednosť, schopnosť pracovať samostatne
  • Vysoká miera flexibility (cestovanie, návšteva klientov na celom Slovensku)
  • Výhodou je komunikatívna / dobrá znalosť angličtiny (alebo nemčiny).

Naša ponuka:
  • Možnosť predávať službu s vysokou pridanou hodnotou, o ktorú má trh záujem
  • Práca pre renomovanú medzinárodnú spoločnosť patriacu ku globálnym lídrom v oblasti logistických služieb
  • Pôsobenie z home-office, s podporou regionálnych pobočiek po Slovensku
  • Pravidelné vzdelávanie sa v odbore
  • Zodpovedajúce odmeňovanie - mesačná mzda na tejto pozícii je ca. na úrovni 1800 Eur + ročné odmeny
  • vybavenie home-office, služobné auto aj na súkromné použitie

Máte skúsenosť s predajom logistických služieb v segmente B2B a chcete urobiť ďalší krok v kariére? Citite sa byť špecialistom na oblasť colnej deklarácie a chcete naďalej predávať kvalitný produkt s vyššou pridanou hodnotou a mať pritom dobré firemné zázemie?
Ak áno, toto môže to byť ideálna ponuka práve pre Vás.

Uchádzajte sa o ňu prosím zaslaním Vašich podkladov (CV a krátky motivačný list s uvedením termínu možného nástupu a úrovne očakávaného príjmu) emailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím značku pozície "CDM.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 4327341  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac