Naším klientom je silná medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí k európskym lídrom v poskytovaní služieb v oblasti online entertainment. Spoločnosť v tomto segmente rozširuje svoje aktivity aj na slovenský trh.
S cieľom etablovať sa s overeným produktom aj na novom, silne konkurenčnom trhu hľadáme pre nášho klienta ambiciózneho manažéra na pozíciu

Country Manager - Online Entertainment (m/f/d)

- Bratislava
Pracovná náplň:
  • Ako Country Manager bude niesť komplexnú zodpovednosť za aktivity na slovenskom trhu (P/L, kpi´s).
  • Vašou úlohou bude spoluprácamanažovanie implementácie trhovej stratégie a jej customizácii na podmienky lokálneho trhu, pri identifikácii a zameraní sa na správny zákaznícky segment
  • Budete úzko spolupracovať s materskou spoločnosťou v zahraničí, so sesterskými spoločnosťami, s externým prostredím (predovšetkým orgány štátnej správy, regulátor), s externými dodávateľmi služieb a technologických riešení a poskytovaľmi outsourcovaných a zdieľaných služieb
  • Vašou úlohou bude postaviť inicálny tím spoločnosti a participovať na príprave nielen legislatívnych podkladov (compliance, anti-fraud policies), ale aj efektívnej marketingove stratégie.
  • Okrem toho budete úzko spolupracovať s zákazníckym servisom, marketingom, útvarmi vývoja produktov a technológií, business-intelligence, ...

Požiadavky:
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie
  • Minimálne 5-ročná odborná prax v radiacej pozícii v inovatívnom odvetví biznisu (online/e-commerce, online entertainment), prirodzený leadership a výborná komunikácia
  • Veľmi dobré strategické / podnikateľské myslenie
  • Výborné analytické schopnosti
  • Znalosť legislatívneho rámca podnikania
  • Vynikajúce finančné povedomie
  • Schopnosť efektívnej komunikácie v rámci spoločnosti a aj s vonkajším prostredím (materská spoločnosť, úrady štátnej správy, regulátor, dodávatelia služieb a technológií)
  • Inovatívny prístup
  • Skúsenosť s implementáciou nových projektov
  • Znalosť digitálnych médií a 360° marketingu
  • Aktívna znalosť anglického jazyka

Naša ponuka:
Ponúkame vám skvelú kariérnu šancu na rozbehnutie inovatívneho online biznisu, so silnou podporou materskej spoločnosti a v kooperácii s partnermi v zahraničí.
Rovnako Vám ponúkame aj moderné pracovné prostredie a rozsiahle možnosti osobného a odborného rastu.
Pozícii prislúcha zodpovedajuce finančné ohodnotenie a benefity. Príjem na tejto pozícii je na úrovni zhruba od 5.000 Eur mesačne, súčasťou odmeňovania je aj bonus závislý od plnenia kľúčových ukazovateľov výkonu.

Ak máte záujem uchádzať sa o túto výbornú kariérnu príležitosť, pošlite nám prosím vaše podklady (CV výlučne v angličtine a krátky sprievodný list spolu s indikáciou možného nástupu a očakávaného príjmu) e-mailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím značku pozície "OB1".
Uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 4044562  Dátum zverejnenia: 10.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac