Naším klientom je výrobná spoločnosť so zahraničnou kapitálovou účasťou, ktorá v blízkom okolí Bratislavy pôsobí už viac ako 20 rokov v oblasti výroby plastov. Motivovaní zamestnanci, vysoká kvalita vyrábaných produktov (väčšina produkcie smeruje na trhy západnej Európy) a dobrá starostlivosť o zákazníka sú základom úspechu spoločnosti.
Okrem výroby má spoločnosť aj vlastnú prevádzku rna ecyklovanie plastov (výroba granulátu na ďalšie spracovanie).
S cieľom posilniť riadiaci tím spoločnosti hľadáme pre nášho klienta nového, skúseného pracovníka na pozíciu

Manažér výroby (výroba plastov / non-automotive)

- blízke okolie Bratislavy
Pracovná náplň:
Táto pozícia zahŕňa riadenie a optimalizáciu výrobných procesov v spoločnosti zameranej na výrobu plastov. Úspešný uchádzač bude zodpovedný výrobnú stratégiu v spoločnosti, pričom reportuje priamo majiteľom firmy. Okrem hlavnej výrobnej jednotky sa bude podieľať aj na činnostiach jednotky, zameranej na recyklovanie plastov (spracovanie na surovinu pre ďalšiu výrobu).

Medzi hlavné úlohy budú patriť:

  • riadenie a supervízia výrobných činností na dennej báze
  • zlepšovanie efektivity výrobných procesov a znižovanie nákladov.
  • spolupráca na strategickom plánovaní a implementácii nových technológií, participácia na príprave nových investícií / CAPEX
  • udržiavanie a zlepšovanie kvality produkcie podľa medzinárodných štandardov.
  • zabezpečenie dodržiavania environmentálnych a bezpečnostných predpisov.
  • riadenie tímu technických a výrobných pracovníkov (majstrov výroby a operátorov), zabezpečenie ich motivácie a aj ďalšieho odborného rastu
  • príprava reportov a analýz pre vedenie spoločnosti.
  • participácia na riadení všetkých technických aktivít, včítane riadenia údržby (preventívnej, operatívnej)
  • spolupráca s útvarmi naprieč firmou (finaincie, obchod, ...)

Požiadavky:
  • ukončené vzdelanie technického smeru (ideálne v oblasti strojárstva, chemického inžinierstva alebo v príbuznom odbore)
  • niekoľkoročná skúsenosť s riadením výrobnej prevádzky v tejto oblasti
  • veľmi dobré riadiace predpoklady
  • podnikateľské myslenie
  • dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
  • lojalita, flexibilita
  • dobré analytické schopnosti, silné komunikačné a líderské schopnosti
  • scopnosť pohybovať sa v prostredí tradičnej rodinnej spoločnosti a plochou štruktúrou riadenia

Naša ponuka:
  • riadiaca práca v efektívnom tíme menšej, ale úspešnej výrobnej spoločnosti
  • možnosti ďalšieho odborného i osobnostného rastu
  • zodpovedajúce odmeňovanie a benefity - hrubá mzda pre manažéra na tejto pozícii je na úrovni ca. 4.000 Eur / mesiac.
  • súčasťou odmeňovania je aj bonus v závislosti od plnenia stanovených kpi´s.

V prípade, že máte záujem uchádzať sa o túto príležitosť, pošlite nám prosím vaše podklady (sprievodný list, CV v angličtine alebo nemčine a prípadné referencie, spolu s indikáciou možného nástupu a očakávaného príjmu) e-mailom na adresu "[email protected]".
Uveďte pritom prosím značku pozície "OS24".
Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 3993463  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac