Naším klientom je Shell Slovakia - jej materská spoločnosť Royal Dutch Shell plc je jednou z najväčších olejárskych, plynárenských a petrochemických spoločností na svete. Má zastúpenie vo viac ako 100 krajinách sveta a zamestnáva okolo 102.000 pracovníkov. Spoločnosť patrí celosvetovo medzi najväčších predajcov pohonných látok a je vedúcou spoločnosťou v oblasti distribúcie olejov a mazív.
S cieľom posilniť regionálny tím centrály spoločnosti v Bratislave hľadáme pre nášho klienta ambiciózneho spolupracovníka/spolupracovníčku na pozíciu:

Ekonóm správy nehnuteľností - SHELL Slovakia

- Bratislava
Pracovná náplň:
Ako ekonóm správy nehnuteľností (Real Estate Property Management Coordinator) budete mať na starosti záležitosti spojené so správou všetkých nehnuteľností patriacach do portfólia spoločnosti Shell na Slovensku (predovšetkým čerpacie stanice pohonných hmôt).

Medzi Vaše úlohy bude patriť:
  • Administratíva, nahrávanie a archivácia nájomných zmlúv, vecných bremien v globálnom internom systéme a s tým súvisiaci reporting
  • Finančné plánovanie rozpočtu pre oddelenie Real Estate (CAPEX, OPEX)
  • Zodpovednosť za úhradu dane z nehnuteľností vrátane komunikácie s príslušnými subjektami
  • Reprezentovanie spoločnosti Shell na prípadných stretnutiach s partnermi, úradmi
  • Zodpovednosť za správu, aktuálnosť a spracovanie dát v interných systémoch
  • Kalkulácia inflačných doložiek a následná implementácia v internom systéme
  • Aktívna spolupráca s kolegami z iných oddelení/krajín
  • Archivácia dokumentov a správa korešpondencie
  • Implementácia globálnych štandarov a procesov na lokálnej úrovni

Požiadavky:
  • Vysokoškolské vzdelanie (min. bakalárske), ideálne ekonomického smeru
  • Prax v oblasti účtovníctva alebo správy nehnuteľností 2-3 roky
  • Právne povedomie v oblasti nehnuteľností, dobrá orientácia v zmluvných dokumentoch (agenda zmluvných vzťahov, kataster, vecné bremená)
  • Silné obchodné myslenie, schopnosť analýzy a efektívnej práce s dátami
  • Vítaná je skúsenosť s prácou v SAP
  • Pokročilá znalosť práce s MS Office (pokročilý úžívateľ Excelu)
  • Dobré komunikačné predpoklady
  • Systematický prístup, precíznosť, dobré analytické schopnosti
  • Veľmi dobrá znalosť angličiny

Naša ponuka:
Ponúkame Vám práce v renomovanej globálnej spoločnosti, s veľmi dobrými možnosťami pre sebarealizáciu a silnou podporou pre ďalší odborný rast.

Hrubá mesačná mzda pracovníka na tejto pozícii sa v závislosti od seniority pohybuje na úrovni ca. 1900 Eur, súčasťou odmeňovania je aj variabilná zložka/benefity.

Ak Vás táto zaujímavá výzva zaujala a spĺňate požiadavky kladené na uchádzačov, prosíme vás aby ste sa uchádzali zaslaním svojich podkladov (CV v anglickom jazyku a motivačný list s indikáciou očakávaného príjmu a možného termínu nástupu, prípadné referencie) s uvedením značky pozície "PMA3" emailom na adresu "[email protected]".
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 3969526  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac