BMW Group Financial Services je jednou z najvýznamnejších spoločností poskytujúcich finančné služby v automobilovom sektore. Je súčasťou skupiny BMW Group, ktorá patrí so značkami BMW, MINI a Rolls Royce medzi svetovo najúspešnejších výrobcov prémiových automobilov a motocyklov a je aj poskytovateľom prémiových riešení v oblasti individuálnej mobility.
Motorom úspechu, atraktívnosti a intenzity produktov a služieb spoločnosti je aj vysoká pracovná zanietenosť a angažovanosť jej zamestnancov. Do novovytvoreného tímu BMW FS v Bratislave preto hľadáme nového, ambiciózneho odborníka na pozíciu

Credit Analyst - BMW Financial Services

- Bratislava
Pracovná náplň:
Ako "Credit Analyst / Underwriter" budete v spoločnosti BMW Financial Services Slovakia zodpovedať za vyhodnocovanie a rozhodovanie o spotrebiteľských a obchodných žiadostiach, týkajúcich sa pôžičiek a lízingu automobilov. Budete zodpovedať za overovanie údajov, analýzu konkrétnych žiadostí, kontrolu údajov o zákazníkoch v interných a externých databázach a za hodnotenie žiadostí v súlade s politikou financovania v BMW Financial Services.
Budete v kontakte s predajcami BMW Group a budete riešiť prípadné nezrovnalosti týkajúce sa procesu financovania. Vašou úlohou bude aj podpora dealerskej siete BMW pracujúcej s Dealer Front End System. Budete úzko spolupracovať s oddelením riadenia rizík, reportovať budete do regionálnej centrály spoločnosti.

Požiadavky:
  • Ukončné vysokoškloské vzdelanie ekonomického smeru - prednostne v oblasti podnikových financií a účtovníctva
  • Výborná znalosť anglického jazyka (C1)
  • Skúsenosti v oblasti financovania leasingu / úverových analýz (underwriting, fraud management, ...)
  • Skúsenosť s prácou s rôznymi typmi klientov (súkromné osoby, živnostníci, malí a strední podnikatelia, veľké korporácie).
  • Znalosť nástrojov úverovej politiky (credit assessment)
  • Minimálne 3-ročná skúsenosť s prácou v oblasti leasingu / úverových analýz /underwriting-u (ideálne v automobilovej spoločnosti)
  • Prehľad o legislatívnom a daňovom prostredí v oblasti financovania automobilov
  • Vynikajúce analytické myslenie, organizačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti

Naša ponuka:
Láka vás kariéra v tíme úspešnej, prémiovej automobilovej spoločnosti?
Staňte sa členom jej novovznikajúceho tímu!
Ponúkame Vám zaujímavú profesijnú výzvu, kreatívnu prácu, výborné pracovné prostredie, rozsiahle možnosti ďalšieho odborného rastu (intenzívne zaškolenie v zahraničí) a zodpovedajúce ohodnotenie.
Mesačný príjem pracovníka v tejto pozícii je zhruba na úrovni od 2.000 Eur mesačne - v závislosti od dosiahnutého vzdelania, doterajšej praxe a skúseností. Súčasťou zložkou mzdy sú aj bonus a odmeny (závislé od plnenia stanovených kritérií výkonu).

Ak sa o túto veľmi dobrú kariérnu príležitosť chcete uchádzať, pošlite nám prosím vaše podklady (CV v anglickom jazyku, motivačný list, prípadne aj fotografiu a referencie) spolu s indikáciou očakávaného príjmu a možného termínu nástupu e-mailom na adresu "[email protected]". Uveďte pritom prosím značku pozície CA01.
Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 3964739  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac