Naším klientom je Shell Slovakia - jej materská spoločnosť Royal Dutch Shell plc je jednou z najväčších olejárskych, plynárenských a petrochemických spoločností na svete. Má zastúpenie vo viac ako 100 krajinách sveta a zamestnáva okolo 102.000 pracovníkov. Spoločnosť patrí celosvetovo medzi najväčších predajcov pohonných látok a je vedúcou spoločnosťou v oblasti distribúcie olejov a mazív.
S cieľom posilniť obchodný tím na západnom Slovensku hľadáme pre nášho klienta ambiciózneho spolupracovníka/spolupracovníčku na pozíciu:

Area Account Manager SHELL Slovakia - Bratislava a západné Slovensko

- B2B segment
Pracovná náplň:
Vašou úlohou bude predaj produktov a služieb (B2B-segment) kľúčovým zákazníkom spoločnosti v regióne západného Slovenska (oblasť od Bratislavy po zhruba Trenčín/Zvolen).
Nadviažete na spoluprácu s existujúcou klientelou, Vašou úlohou bude ale predovšetkým priama akvizícia nových obchodov. Cieľovou skupinou sú spoločnosti prevádzkujúce vačšie počty osobných automobilov (fleets) a nákladných automobilov (väčšie firmy, dopravné spoločnosti, ...).
Budete viesť obchodné rokovania, pripravovať v súlade s nimi návrhy spolupráce (rokovania o zmluve vrátane ceny, platobných podmienok, úverových limitov, ...).
V tejto pozícii budete úzko spolupracovať v obchodným tímom, s útvarom financií, s právnym útvarom, atď.

Požiadavky:
Očakávame, že o túto pozíciu sa budú uchádzať kandidáti s viac ako trojročnou praxou a s preukázateľnými úspechmi v oblasti aktívneho obchodu (B2B segment, produkt s vyššou pridanou hodnotou). Veľmi dobré vyjednávacie schopnosti, silná zákaznícka orientácia, podnikateľské myslenie, dobrý finančný prehľad, skúsenosti s prácou a využitím CRM a znalosť angličtiny na dobrej úrovni sú takisto nevynutnými požiadavkami na uchádzačov o túto pozíciu.

Naša ponuka:
  • Práca v renomovanej medzinárodnej spoločnosti s výborným postavením na trhu
  • Práca v regióne, pôsobenie z home-office
  • Rozsiahle možnosti ďalšieho osobnostného rastu
  • Zodpovedajúce ohodnotenie - hrubá mesačná mzda pracovníka na tejto pozícii sa v závislosti od seniority začína na úrovni 1.600 Eur, súčasťou odmeňovania je aj variabilná zložka/benefity.

Ak Vás táto zaujímavá výzva zaujala a spĺňate požiadavky kladené na uchádzačov, prosíme vás aby ste sa uchádzali zaslaním svojich podkladov (CV a motivačný list s indikáciou očakávaného príjmu a možného termínu nástupu, prípadné referencie) s uvedením značky pozície "P20-FBAM" emailom na adresu "[email protected]".
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
ID: 3889814  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac